Натоварувач на тркала Volvo BM 4500 од Шведска, 2840 EUR за продажба - ID: 7161582
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум
Слични понуди:
Volvo BM 4500 - Натоварувач на тркала: слика 1

Volvo BM 4500

Натоварувач на тркала
Шведска, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Објавено: 7ден
Аукција
Шведска, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Контактирајте го продавачот
Volvo BM 4500 - Натоварувач на тркала: слика 1

Volvo BM 4500

Натоварувач на тркала
1984183 hp
Шведска, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Објавено: 2ден
Аукција
1984183 hp
Шведска, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Контактирајте го продавачот
Volvo 4500 - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo 4500 - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo 4500 - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo 4500 - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo 4500 - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Volvo 4500

Натоварувач на тркала
198212014 ч
Шведска, Schweden, Bro, Stockholms län
Објавено: 2мес 15ден
Прашајте за цена
198212014 ч
Шведска, Schweden, Bro, Stockholms län
Контактирајте го продавачот
Volvo BM4300 - Натоварувач на тркала: слика 1

Volvo BM4300

Натоварувач на тркала
Шпанија, Uxes
Објавено: 9мес 30денБрој на оглас 20D1031-1
Прашајте за цена
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
Volvo BM4400 - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo BM4400 - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo BM4400 - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo BM4400 - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo BM4400 - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

Volvo BM4400

Натоварувач на тркала
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Објавено: 6ден

5 780EUR

Аукција
 • ≈ 356 213 MKD
 • ≈ 6 198 USD
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Контактирајте го продавачот
Volvo BM 55 - Натоварувач на тркала: слика 1

Volvo BM 55

Натоварувач на тркала
Шведска, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Објавено: 2ден
Аукција
Шведска, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Контактирајте го продавачот
Volvo BM 4200 - Натоварувач на тркала: слика 1

Volvo BM 4200

Натоварувач на тркала
Шведска, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Објавено: 7ден
Аукција
Шведска, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Контактирајте го продавачот
Volvo BM4300 - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo BM4300 - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo BM4300 - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo BM4300 - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo BM4300 - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Volvo BM4300

Натоварувач на тркала
Нето тежина: 9500 kg105 hp
Словенија, Ajdovščina
Објавено: 7ден
Прашајте за цена
Нето тежина: 9500 kg105 hp
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
Volvo BM 4400 - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo BM 4400 - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo BM 4400 - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo BM 4400 - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo BM 4400 - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Volvo BM 4400

Натоварувач на тркала
198320686 ч
Холандија, Abbestederweg 30 b 1759 NB Callantsoog, The Netherlands
Објавено: 9мес 30денБрој на оглас 01055

5 500EUR

 • ≈ 338 957 MKD
 • ≈ 5 897 USD
198320686 ч
Холандија, Abbestederweg 30 b 1759 NB Callantsoog, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Volvo BM 120 - Натоварувач на тркала: слика 1
Volvo BM 120 - Натоварувач на тркала: слика 2
Volvo BM 120 - Натоварувач на тркала: слика 3
Volvo BM 120 - Натоварувач на тркала: слика 4
Volvo BM 120 - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Volvo BM 120

Натоварувач на тркала
198828700 ч
Шведска, Schweden, Bro, Stockholms län
Објавено: 2мес 15ден
Прашајте за цена
198828700 ч
Шведска, Schweden, Bro, Stockholms län
Контактирајте го продавачот

Натоварувач на тркала Volvo BM 4500

Објавено: 1год 2мес

Хм, се чини ставка продадена
Натоварувач на тркала Volvo BM 4500: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Натоварувач на тркала Volvo BM 4500: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 2мес

ПРОДАДЕНО

2 840EUR

 • ≈ 175 025 MKD
 • ≈ 3 045 USD

6 Април 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Локација

Повеќе информации

Hjullastare Volvo BM 450 renoveringsobjekt

År: 1985

Timmar: 10500

Fäste: Stora BM hydrauliskt

Arbetsbelysning LED

Värmefläkt

Luftfjädring stol

Mått och vikt

Längd: 6230 mm

Bredd: 2680 mm

Höjd: 3150 mm

Vikt: 14740 kg

Säljarens kommentarer

Renoveringsobjekt

Startar & går

2 ans växel driver inte

Lastaren sjunker

Inga bromsar

ПРОДАДЕНО

2 840EUR

 • ≈ 175 025 MKD
 • ≈ 3 045 USD

6 Април 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Blinto