Натоварувач на тркала LiuGong 836 од Кина, 16776 EUR за продажба - ID: 6944661
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
LIUGONG CLG856 - натоварувач на тркала
 6
Прашајте за цена
2016
2 655 ч
Корисна носивост: 16 800 kg
214 hp

Објавено: 2мес 19ден

Toaks International Trading Company

Кина, Minhang District, Shanghai

KINGWAY 906 Farmer Perkins EURO 5 + lyzka otwierana + widly - натоварувач на тркала
 15
14 040 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2020
Нето тежина: 1 500 kg
Корисна носивост: 600 kg
24 hp

Објавено: 8мес 17ден

KINGWAY EUROPE MACHINERY KAROLINA SKRZYPCZYK

Полска, Popów

 LiuGong 836 - натоварувач на тркала
 4
18 559 EUR
2019
300 ч

Објавено: 5час 43мин

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, Shanghai

 LiuGong 836 - натоварувач на тркала
 14
15 775 EUR
2019
200 ч

Објавено: 3ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, Shanghai

 LiuGong 856 - натоварувач на тркала
 12
18 559 EUR
2020
2 800 ч

Објавено: 5час 45мин

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, Shanghai

LIUGONG CLG856 - натоварувач на тркала
 5
Прашајте за цена
2020

Објавено: 6мес 21ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China

LIUGONG CLG856 - натоварувач на тркала
 4
Прашајте за цена
2020

Објавено: 4мес 3ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China

LIUGONG CLG855N - натоварувач на тркала
 4
Прашајте за цена
2020

Објавено: 6мес 21ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China

LIUGONG CLG855N - натоварувач на тркала
 4
Прашајте за цена
2020

Објавено: 4мес 3ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China

LIUGONG 856 - натоварувач на тркала
 6
Прашајте за цена
2013
2 500 ч

Објавено: 5мес 20ден

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Кина, Shanghai

 Liugong 856 - натоварувач на тркала
 6
Прашајте за цена
2018

Објавено: 3мес 27ден

Sunight Development Company Limited

Кина, Shanghai

 Liugong 856 - натоварувач на тркала
 6
Прашајте за цена
2018

Објавено: 3мес 27ден

Sunight Development Company Limited

Кина, Shanghai

 LiuGong 856 - натоварувач на тркала
 10
16 703 EUR
2019
300 ч

Објавено: 5час 44мин

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, Shanghai

LIUGONG CLG856H 856 515 HOURS - CE/EPA CERTIFIED - натоварувач на тркала
 20
127 800 EUR
Цена без ДДВ
2020
515 ч
228 hp

Објавено: 16ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70203268

Натоварувач на тркала LiuGong 836

Бренд LIUGONG
Година на производство 2020
Технички преглед 03.01.2023
Машински часови 300 ч
Локација Кина, shang hai city of china
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 99%
  • задни гуми: 99%
Доплнително
  • гаранција
  • број на претходни сопственици: 1
16 776
EUR

9 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED
t1 old