Користени и нови натоварувачи на тркала за продажба - Truck1 Македонија
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Натоварувачи на тркала


   Страница 1 од 159 1/159   
Сортирај според:
Резултати по страница:
CATERPILLAR 950 L - натоварувач на тркала
Прашајте за цена
Caterpillar 966M XE - натоварувач на тркала
Прашајте за цена
KINGWAY 825T - натоварувач на тркала
 15
27 220 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Нето тежина: 5 500 kg
Корисна носивост: 2 000 kg
73 hp

KINGWAY EUROPE MACHINERY KAROLINA SKRZYPCZYK

Полска, Popów

KOMATSU WA320 - натоварувач на тркала
 8
16 849 EUR
2013
4 150 ч
Корисна носивост: 3 000 kg
160 hp

Toaks International Trading Company

Кина, Shanghai

JCB 427 HT - натоварувач на тркала
 20
73 930 EUR
2016

Објавено: 3час 8мин

ATS Sweden

Шведска, Västerbotten

Број на оглас S5466

Everun E329 - натоварувач на тркала
 18
6 748 EUR
Аукција
2019
1 857 ч

Објавено: 3час 54мин

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

Caterpillar 950H 950H - натоварувач на тркала
 20
44 800 EUR
Цена без ДДВ
2009
14 199 ч
199 hp

Објавено: 10час 37мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70199789

Giant G2700E X-tra (Cabine) - натоварувач на тркала
 15
Прашајте за цена
Ново
2022
1 ч
Нето тежина: 2 600 kg

Објавено: 17час 59мин

VERKOOYEN MACHINES B.V.

Холандија, Vessem

Број на оглас VK8751

O & K L8-1 - натоварувач на тркала
 20
5 000 EUR
Цена без ДДВ
Аукција
1998
6 611 ч
Нето тежина: 5 800 kg
57 hp

Објавено: 21час 27мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

VOLVO L110H - натоварувач на тркала
 2
Прашајте за цена
2015
11 790 ч
Нето тежина: 20 700 kg
254 hp

Објавено: 21час 32мин

COMAI SPA

8 V

Италија, Bra

Број на оглас 34507

VOLVO L110E - натоварувач на тркала
 2
Прашајте за цена
2007
11 611 ч
230 hp

Објавено: 21час 32мин

COMAI SPA

8 V

Италија, Bra, Italy

Број на оглас 33314

Schäffer 6680 Z Kompaktlader - натоварувач на тркала
 50
Прашајте за цена
2017
3 210 ч
75 hp

Објавено: 21час 59мин

MVMV Maschinenvertrieb Mecklenburg-Vorpommern

Германија, Am Kamp 9

Број на оглас 10558

JCB 416 - натоварувач на тркала
 20
5 000 EUR
Цена без ДДВ
Аукција
4 216 ч
Нето тежина: 8 900 kg
97 hp

Објавено: 22час 19мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Volvo L220 E-F Achse - Axle - Hubgerüst - short boom  - натоварувач на тркала
 6
Прашајте за цена
2010

Објавено: 23час 23мин

Tsamkos e.K. Machinery Sofoklis - Nikolas Tsamkosoglou

Германија, Kaltenkirchen

Volvo L150-L180 E-F 23881 Achse Komplett Axle compl.  - натоварувач на тркала
 10
Прашајте за цена
2010

Објавено: 23час 23мин

Tsamkos e.K. Machinery Sofoklis - Nikolas Tsamkosoglou

Германија, Kaltenkirchen

CAT 962 H Full steering German machine!!!  - натоварувач на тркала
 15
Прашајте за цена
2007

Објавено: 23час 24мин

Tsamkos e.K. Machinery Sofoklis - Nikolas Tsamkosoglou

Германија, Kaltenkirchen

 Swekip 1350 med redskap - натоварувач на тркала
 20
7 924 EUR
Аукција

Објавено: 23час 53мин

Blinto

 Lundberg 341 - натоварувач на тркала
 20
1 937 EUR
Аукција

Објавено: 23час 54мин

Blinto

CATERPILLAR 966H - натоварувач на тркала
 4
193 357 EUR
2019
2 900 ч
Нето тежина: 23 698 kg
Корисна носивост: 23 698 kg
261 hp

Објавено: 1ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Број на оглас WZ-2023013107

CATERPILLAR 966E - натоварувач на тркала
 4
16 573 EUR
2019
2 900 ч
Нето тежина: 20 208 kg
Корисна носивост: 20 208 kg
215 hp

Објавено: 1ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Број на оглас WZ-2023013103

Volvo L70F RASVARILLA  - натоварувач на тркала
 13
72 900 EUR
Цена без ДДВ
2011
18 370 ч
171 hp

Објавено: 1ден

Konesilta Oy

K

Финска, Finnland, PIRKKALA

Caterpillar 988K WITH ROCK BUCKET  - натоварувач на тркала
 20
179 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
17 860 ч

Објавено: 1ден

Konesilta Oy

K

Финска, Finnland, TUUSULA, Uusimaa

HITACHI ZW310-5A - натоварувач на тркала
 19
Прашајте за цена
2017
7 027 ч
Нето тежина: 24 710 kg
235 hp

Објавено: 1ден

Buchhammer Handel GmbH

10

Германија, Lübeck

Volvo L90G Wheel Loader - натоварувач на тркала
 20
95 662 EUR
Цена без ДДВ
2012

Објавено: 1ден

Kranbilar Sweden AB

Шведска, Dalarna

Број на оглас 1395

1 2 3 159   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old