Насочен насложувач Delmag D 46

picture_as_pdf

Тип

Насочен насложувач

Земја

Австрија

Телефон

+43 01 409......

Објавено: 1мес 24ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендDELMAG
Тежина9000 kg
Опис

Piston weight: 4600 kg

Побарајте подетални информации
Продавач

Metadrill GmbH

Metadrill GmbH

location_on

Austria, Bartensteingasse 4/23, A-1010 Wien, Austria

phone_iphone
language

www.metadrill.at

access_time

Локално време на дилерот — 00:12


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit Metadrill GmbH

t1 test unit Градежна машина

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.