Насочен насложувач AJCE AVH30 Sheet Pile Vibro Hammer Pile Driver

picture_as_pdf

Тип

Насочен насложувач

Година

2021

Земја

Холандија

Телефон

+31 614670......

Објавено: 1мес 19ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Број на оглас2
Погоден за модели20-35ton
Година на производство2021
Тежина1800 kg
Доплнително
Гаранција
СертификатиCE
Опис

included boom/arm for excavator

We can offer you new excavator mounted Pile driver- Pile Hammer, Vibro Pile hammer, Vibratory pile driver, Vibratory Hammer. This model AJCE AVH30 fits on excavator class 20-35 ton.

You don't need Power Pack, that will save you money!

The weight is 1800kg. It will be delivered together with special extention boom to connect on the excavator. You can see it on the photos.

We have also Side Grip type vibrohammers available.

Contact us for details. We can ship worldwide.

- Vibrofonceur Vibrohammer Piledriver Vibro högförare battipalo возач гомиле conductor de pila pilot hromady cölöpverő Rammbock haugesjåfør bate estaca sonetă ciocan vibro martelo vibro vibrohammer martillo vibratorio vibro marteau Vibrationshammer čekić vibro młot wibracyjny vibro plaktukas вибромолот вибро чук

Побарајте подетални информации
Продавач

AJCE EUROPE

AJCE EUROPE

5.0 
starstarstarstarstar
location_on

Netherlands, Niederlande, HEERJANSDAM

phone_iphone
language

www.ajce.eu

access_time

Локално време на дилерот — 00:24


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit AJCE EUROPE

t1 test unit Градежна машина

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.