Мобилен кран Liebherr LTM 1500 од Германија за продажба - ID: 5558349
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Liebherr LTM 1500

Мобилен кран Liebherr LTM 1500

Објавено: 2мес 7ден

Додај во омилени
PDF
Мобилен кран Liebherr LTM 1500: слика 1
Мобилен кран Liebherr LTM 1500: слика 2
Мобилен кран Liebherr LTM 1500: слика 3
Мобилен кран Liebherr LTM 1500: слика 4
Мобилен кран Liebherr LTM 1500: слика 5
Мобилен кран Liebherr LTM 1500: слика 6
Ask for all available pictures

Објавено: 2мес 7ден

Додај во омилени
PDF
Контактирајте го продавачот
Бренд

Година на производство

1999
Километража

135490 km
Машински часови

12100 ч
Капцитет на кревање

500000 kg
Должина на рака

50000 mm
Телескопско подигање

Локација

Германија, Brückenstr. 41, 41238 Mönchengladbach, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
Повеќе информации

Liebherr LTM 1500____

For sale and for rent _____

Antrieb / Drive: 16 x 8 x 12_____

Kilometerleistung ca. / Approx. KM: 135490_____

Bereifung / Tyres: 16.00 R25_____

Teleskopausleger / Main Boom 50 m _____

Starre Spitze / Fixed Jib 63,00 m_____

Wippbare Spitze / Luffing Jib 91,00 m_____

4 x Hakenflaschen / Hook Blocks (129 t,84 t,37 t, 12,5 t)_____

Superlift_____

3 x Hubwinde / Winch_____

Gegengewicht / Counterweight 165 t

 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Германија, Brückenstr. 41, 41238 Mönchengladbach, Germany
watch_later
Локално време на дилерот:
05:50
Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1

Лица за контакт
person
Marita Niessen
Deutsch, English
person
Jennifer Niessen
English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - MWM Trading & Logistik GmbH