Мобилен кран LIEBHERR LTM 1020 од Бугарија, 20000 EUR за продажба - ID: 6477367
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

20 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 230 136 MKD
  • ≈ 21 130 USD

LIEBHERR LTM 1020

Мобилен кран LIEBHERR LTM 1020

Објавено: 5мес 19ден

Додај во омилени
PDF
Мобилен кран LIEBHERR LTM 1020: слика 1
Мобилен кран LIEBHERR LTM 1020: слика 2
Мобилен кран LIEBHERR LTM 1020: слика 3
Мобилен кран LIEBHERR LTM 1020: слика 4
Ask for all available pictures

Објавено: 5мес 19ден

Додај во омилени
PDF

20 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 230 136 MKD
  • ≈ 21 130 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

С 4167 ХМ
Година на производство

1975
VIN

102000030
Корисна носивост

20000 kg
Висина на кревање

24000 mm
Боја

жолта
Локација

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Мотор/погонска група
гориво

дизел
поместување

6128 cc
цилиндри на моторот

6
излезна моќност

187 hp
мотор

Deutz, in-line
менувач

рачен
Шасија/суспензија
конфигурација на оска

6x2
број на оски

3-оски
гуми

12.00 x 20
Кабина/внатрешност
грејач

серво волан

Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right

20 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 230 136 MKD
  • ≈ 21 130 USD
Бугарија, Sofia
watch_later
Локално време на дилерот:
05:19
Испратете порака
Доверлив
5 Повеќе од 5 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - BULKRAN OOD