Нов мини багер WCM CTX8010 за продажба - ID: 6477255
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Нов мини багер WCM CTX8010

Онлајн: 2мес

Година на производство 2020
Ново
Состојба нова
Машински часови 3 ч
Нето тежина 1 000 kg
Корисна носивост 500 kg
Работна длабочина 1 745 mm
Капацитет 0.025 m³
Радиус на вртење 3 000 mm
Боја жолта
Локација Холандија, Putten
Телефон +31 6195...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • цилиндри на моторот: 1
  • излезна моќност: 9 hp (6 KW)
  • мотор: Haihong
Тело/надградба
  • кутија за алат
Опрема
  • приклучоци: Digging grab, Claw bucket
  • опрема: сечило, хидрауличен чекан, кофа, секач, кофа, брза спојка

6 700 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 414 752 MKD
  • ≈ 7 221 USD
Холандија, Putten
watch_later
Локално време на дилерот:
06:32
Испратете порака
Доверлив

Лица за контакт
Aalt Pieper
Deutsch, English, Nederlands
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Handelsonderneming pieper
t1 old