Мини багер Caterpillar 306 од Кина, 12132 EUR за продажба - ID: 6944658
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
CATERPILLAR 306 - мини багер
 6
14 728 EUR
2014
3 400 ч
55 hp

Објавено: 5мес 1ден

Toaks International Trading Company

Кина, Shanghai

CATERPILLAR 306 - багер
 4
21 895 EUR
2017
3 219 km
2 000 ч
Нето тежина: 2 619 kg

Објавено: 2год 8мес

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Број на оглас WZ-2020072308

CATERPILLAR 306 - мини багер
 5
19 749 EUR
2017
4 184 km
2 300 ч
Нето тежина: 2 619 kg

Објавено: 2год 3мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Број на оглас WZ-2020121701

CATERPILLAR 306 - мини багер
 4
20 360 EUR
2017
4 184 km
2 860 ч
Нето тежина: 2 619 kg

Објавено: 1год 11мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Број на оглас WZ-2021040103

CATERPILLAR 306 - мини багер
 6
14 728 EUR
2014
3 400 ч
55 hp

Објавено: 5мес 1ден

Toaks International Trading Company

Кина, Shanghai

CATERPILLAR 306D - мини багер
 7
Прашајте за цена
Нето тежина: 6 000 kg
53 hp

Објавено: 5мес 1ден

Toaks International Trading Company

Кина, Shanghai

CATERPILLAR 306 CR - мини багер
 1
Прашајте за цена
Ново
55 hp

Објавено: 3мес 24ден

AUTO-GALERI-BADUM Karol Kukla

Полска, Jasienica

CATERPILLAR 306D - мини багер
 4
1 EUR

Објавено: 3мес 27ден

Toaks International Trading Company

Кина, No. 1688 South Lianhua Road, Minhang District, Shanghai,China

CATERPILLAR 306D - мини багер
 4
Прашајте за цена
2017

Објавено: 7мес 30ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China

CATERPILLAR 306E - мини багер
 6
16 312 EUR
2015
2 000 ч
Нето тежина: 7 151 kg
54 hp

Објавено: 4мес 11ден

Toaks International Trading Company

Кина, Minhang District, Shanghai

Број на оглас CAT 306E

CATERPILLAR 306E - мини багер
 5
1 EUR
2017

Објавено: 3мес 27ден

Toaks International Trading Company

Кина, No. 1688 South Lianhua Road, Minhang District, Shanghai,China

 Caterpillar 306E - мини багер
 15
15 775 EUR
2017
1 800 ч

Објавено: 5час 21мин

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, Shanghai

CATERPILLAR 306D - мини багер
 7
13 982 EUR
2017
1 889 ч
Корисна носивост: 7 075 kg
57 hp

Објавено: 18ден

Toaks International Trading Company

Кина, Minhang District, Shanghai

Број на оглас 306D

Мини багер Caterpillar 306

Бренд CATERPILLAR
Година на производство 2016
Технички преглед 03.01.2023
Машински часови 2 313 ч
Локација Кина, shang hai city of china
Доплнително
  • гаранција
  • број на претходни сопственици: 1
12 132
EUR

14 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED
t1 old