Нов Мини багер Carter CT12-U за продажба - ID: 7217766
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

9 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 584 467 MKD
  • ≈ 10 159 USD

Carter CT12-U

Нов Мини багерCarter CT12-U
Ново|2024|3 ч|1200 kg|14 hp

9 500EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Нов Мини багер Carter CT12-U

Објавено: 14ден

Додај во омилени
PDF
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 1
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 2
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 3
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 4
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 5
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 6
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 7
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 8
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 9
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 10
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 11
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 12
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 13
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 14
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 15
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 16
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 17
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 18
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 19
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 20
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 21
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 22
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 23
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 24
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 25
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 26
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 27
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 28
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 29
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 30
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 31
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 32
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 33
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 34
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 35
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 36
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 37
Нов Мини багер Carter CT12-U: слика 38
Ask for all available pictures

Објавено: 14ден

Додај во омилени
PDF

9 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 584 467 MKD
  • ≈ 10 159 USD
Контактирајте го продавачот
Година на производство

2024
Ново

Состојба

нова
Машински часови

3 ч
Нето тежина

1200 kg
Должина

2975 mm
Ширина

850 mm
Висина

2225 mm
Работна длабочина

2030 mm
Капацитет

0.025 m³
Капцитет на кревање

500 kg
Боја

зелена, сива
Локација

Холандија, Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Мотор/погонска група
емисиона класа

Евро 5
гориво

дизел
цилиндри на моторот

3
излезна моќност

14 hp
мотор

Yanmar 3TNV70
Шасија/суспензија
гуми

Rubber tracks
ширина на трага

180 mm
Тело/надградба
кутија за алат

Опрема
приклучоци

Mouldboard
опрема

сечило, кофа, брза спојка
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
Повеќе информации

Standaard geleverd met,

- 300 mm bak

- snelwissel

Extra optie prijs excl. btw

Hydraulische boor met boor 200 mm € 590,-

Losse boor 140 mm € 150,-

Losse boor 300 mm € 300,-

Sloophamer € 1700,-

250 mm banaan bak € 120,-

600 mm bak € 180,-

800 mm kantelbak € 350,-

Hark € 240,-

Grijper € 240,-

Rippertand € 240,-

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

9 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 584 467 MKD
  • ≈ 10 159 USD
Холандија, Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands
Локално време на дилерот:
15:25
4.0
Осврти: 7
Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1

Лица за контакт
Aalt Pieper
Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Handelsonderneming pieper