Машина за бушење Atlas Copco ROC D7C

Онлајн: 2мес 25ден

Бренд ATLAS
Идентификација 2165
Година на производство 2008
Машински часови 12 000 ч
Локација Обединето Кралство, Billingham
Телефон +44 7... Погледни го телефонскиот број
Доплнително
  • сертификати: CE
64695 EUR
64 695
EUR
  • 3 977 261 MKD
  • 71 734 USD

OMNIA MACHINERY UK LIMITED
Продавач
OMNIA MACHINERY UK LIMITED
Обединето Кралство
Локално време на дилерот
13:23
64 695
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Машина за бушење Atlas Copco ROC D9C-11
Atlas Copco ROC D9C-11
2008, 10 000 ч
Обединето Кралство, Billingham
76 756 EUR
Машина за бушење Atlas Copco ROC D9C-11, 2008
Машина за бушење Atlas Copco ROC D9C-11
Atlas Copco ROC D9C-11
2008, 15 200 ч
Обединето Кралство, Billingham
65 791 EUR
Машина за бушење Atlas Copco ROC D9C-11, 2008
Машина за бушење Atlas Copco ROC D7 RRC
Atlas Copco ROC D7 RRC
2005, 9 000 ч
Обединето Кралство, Billingham
62 500 EUR
Машина за бушење Atlas Copco ROC D7 RRC, 2005
Машина за бушење Atlas Copco ROC D9C-11
Atlas Copco ROC D9C-11
2007, 9 700 ч
Обединето Кралство, Billingham
55 000 EUR
Машина за бушење Atlas Copco ROC D9C-11, 2007
Машина за бушење Atlas Copco ROC D9 RRC
Atlas Copco ROC D9 RRC
2007, 14 000 ч
Обединето Кралство, Billingham
43 312 EUR
Машина за бушење Atlas Copco ROC D9 RRC, 2007
Машина за бушење Atlas Copco ROC F9C-11
Atlas Copco ROC F9C-11
2009, 16 200 ч
Обединето Кралство, Billingham
65 243 EUR
Машина за бушење Atlas Copco ROC F9C-11, 2009
Машина за бушење Atlas Copco ROC L8
Atlas Copco ROC L8
2006, 9 000 ч
Обединето Кралство, Billingham
130 486 EUR
Машина за бушење Atlas Copco ROC L8, 2006
Машина за бушење Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2002, 14 500 ч
Обединето Кралство, Billingham
60 309 EUR
Машина за бушење Atlas Copco Roc L6, 2002
Машина за бушење Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2004, 17 000 ч
Обединето Кралство, Billingham
60 309 EUR
Машина за бушење Atlas Copco Roc L6, 2004
Машина за бушење Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2001, 5 300 ч
Обединето Кралство, Billingham
62 502 EUR
Машина за бушење Atlas Copco Roc L6, 2001
Машина за бушење Atlas Copco ROC L8
Atlas Copco ROC L8
2010, 10 000 ч
Обединето Кралство, Billingham
158 996 EUR
Машина за бушење Atlas Copco ROC L8, 2010
Машина за бушење Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2001, 16 000 ч
Обединето Кралство, Billingham
43 861 EUR
Машина за бушење Atlas Copco Roc L6, 2001

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.