Машини за бушење

Резултати пронајдени: 681

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Машини за бушење
 • Машини за бушење
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Машински часови, ч
 • Излезна моќност, hp
 • Опции
Машина за бушење Deilmann-Haniel BAG
6
Машина за бушење
Deilmann-Haniel BAG
Metadrill GmbH
Австрија
Година на производство: 2006
Прашајте за цена
Онлајн: 1ден
Машина за бушење Boart Longyear Stope Mate
1
Машина за бушење
Boart Longyear Stope Mate
Marketplace-E
Перу
Година на производство: 2014
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Машина за бушење Hitachi PD7
1
6
Машина за бушење
Hitachi PD7
Smitma B.V.
Холандија
Година на производство: 1980
Машински часови: 7478 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 1ден
Машина за бушење Hitachi KH180-2 GLS
1
6
Машина за бушење
Hitachi KH180-2 GLS
Smitma B.V.
Холандија
Година на производство: 1981
Машински часови: 5670 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 1ден
Машина за бушење 3500L/MIN Drill Flushing System Container, Twin KSB ETAPRIME 80-190 Pumps with Hatz Diesel Engines
20
Машина за бушење
3500L/MIN Drill Flushing System Container, Twin KSB ETAPRIME 80-190 Pumps with Hatz Diesel Engines
Euro Auctions GmbH
Германија
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Машина за бушење Comacchio MC 1500
19
Машина за бушење
Comacchio MC 1500
Balavto d.o.o.
Словенија
Година на производство: 2003
Нето тежина: 37500 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 2ден
Машина за бушење SPEEDSTAR SS2500/SS40
20
Машина за бушење
SPEEDSTAR SS2500/SS40
Delta Machinery
Холандија
Година на производство: 1996
Машински часови: 6380 ч
Нето тежина: 38600 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 2ден
Машина за бушење Terex 410
20
Машина за бушење
Terex 410
Delta Machinery
Холандија
Година на производство: 2013
Нето тежина: 8500 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 2ден
Машина за бушење Atlas Copco
20
Машина за бушење
Atlas Copco
ATS Norway AS
Норвешка
Година на производство: 1999
38 970  EUR
Онлајн: 2ден
Машина за бушење New XY-3
8
Машина за бушење
New XY-3
Export Technique
Кина
Ново
Година на производство: 2021
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Машина за бушење VERMEER C430
3
Машина за бушење
VERMEER C430
Whelen Heavy Equipment Limited
Кина
Година на производство: 2019
Машински часови: 900 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Машина за бушење Klemm KR 804-1
9
Машина за бушење
Klemm KR 804-1
Metadrill GmbH
Австрија
Година на производство: 1999
Машински часови: 6500 ч
Излезна моќност: 153 hp
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Машина за бушење BEDFORD 4x4 Water Well
20
Машина за бушење
BEDFORD 4x4 Water Well
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Километража: 36620 km
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 4ден
Машина за бушење SANDVIK TITON 500 Crawler
20
Машина за бушење
SANDVIK TITON 500 Crawler
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Шпанија
Година на производство: 2002
Машински часови: 9069 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 4ден
Насочувачка машина за бушење DITCH WITCH JT4020 Mach 1 Crawler
20
Насочувачка машина за бушење
DITCH WITCH JT4020 Mach 1 Crawler
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 2006
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 4ден
Насочувачка машина за бушење Vermeer Navigator D36x50
6
Насочувачка машина за бушење
Vermeer Navigator D36x50
OMNIA MACHINERY UK LIMITED
Обединето Кралство
Година на производство: 2008
Машински часови: 5390 ч
93 744  EUR
Онлајн: 4ден
Машина за бушење Atlas Copco FlexiROC D55
6
Машина за бушење
Atlas Copco FlexiROC D55
OMNIA MACHINERY UK LIMITED
Обединето Кралство
Година на производство: 2015
Машински часови: 8000 ч
190 000  EUR
Онлајн: 4ден
Машина за бушење Atlas Copco Transport maszyn, uczciwe stawki. Zadzwoń 577. 011. 156
1
Машина за бушење
Atlas Copco Transport maszyn, uczciwe stawki. Zadzwoń 577. 011. 156
SWENSKA POWERHOUSE
Полска
Година на производство: 2000
Машински часови: 5000 ч
38 860  EUR
Нето цена
Онлајн: 5ден
Машина за бушење Sandvik Titon 500
20
Машина за бушење
Sandvik Titon 500
UCE -Trading BVBA
Белгија
Година на производство: 2004
Машински часови: 7903 ч
39 500  EUR
Онлајн: 5ден
Машина за бушење Atlas Copco ROC 542 HP
20
Машина за бушење
Atlas Copco ROC 542 HP
ATS Norway AS
Норвешка
Година на производство: 2001
32 959  EUR
Онлајн: 5ден
Страница 1 од 35
Резултати пронајдени: 681
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.