Кула за рефлектори Wacker Neuson LB 80 M од Словачка за продажба - ID: 7530318
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Wacker Neuson LB 80 M

Кула за рефлектори Wacker Neuson LB 80 M

Објавено: 4мес 12ден

Додај во омилени
PDF
share
Кула за рефлектори Wacker Neuson LB 80 M: слика 1
Кула за рефлектори Wacker Neuson LB 80 M: слика 2
Кула за рефлектори Wacker Neuson LB 80 M: слика 3
Ask for all available pictures

Објавено: 4мес 12ден

Додај во омилени
PDF
share

Лизинг

Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

14154
Локација

Словачка, 082 53 Petrovany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
Повеќе информации

Inspection grade: 5

2017, 80.000 lumes. Weitere Informationen unter: https://www.ascendum.at/asc/wacker-neuson-lb-80-m/

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right

Лизинг

Австрија, 082 53 Petrovany
watch_later
Локално време на дилерот:
05:46
4.6
Осврти: 66
Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1

Лица за контакт
person
Patrick Stellmach
Deutsch

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Ascendum Baumaschinen Österreich GmbH