Кревач ножица MAGNI Scherenbühne ESO807E

Онлајн: 3мес 30ден

Бренд MAGNI
Идентификација M310872
Година на производство 2017
Машински часови 200 ч
Тежина 1.415 kg
Нето тежина 1 415 kg
Корисна носивост 230 kg
Должина 1 859 mm
Ширина 760 mm
Висина 2 180 mm
Капцитет на кревање 230 kg
Висина на кревање 5 800 mm
Висина на возење 1 840 mm
Локација Германија, 86316 Friedberg
Телефон 082178...
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
  • полнач за батерии
Шасија/суспензија
  • задни гуми: Bandage, vorne: 305x100 mm grau, hinten: 305x100 mm grau
  • гуми: Bandage, vorne: 305x100 mm grau, hinten: 305x100 mm grau
9450 EUR
9 450
EUR
  • 581 098 MKD
  • 10 520 USD

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH
Продавач
GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH
Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
05:04
Лица за контакт
Andreas Kroepfl
Deutsch, English
9 450
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.