Кревач ножица MAGNI Scherenbühne ESO807E

Онлајн: 11мес 15ден

Бренд MAGNI
Идентификација M310872
Година на производство 2017
Машински часови 200 ч
Тежина 1.415 kg
Нето тежина 1 415 kg
Корисна носивост 230 kg
Должина 1 859 mm
Ширина 760 mm
Висина 2 180 mm
Капцитет на кревање 230 kg
Висина на кревање 5 800 mm
Висина на возење 1 840 mm
Напон 24v
Локација Германија, 86316 Friedberg
Телефон 082178...
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
  • полнач за батерии
Шасија/суспензија
  • задни гуми: Bandage, vorne: 305x100 mm grau, hinten: 305x100 mm grau
  • гуми: Bandage, vorne: 305x100 mm grau, hinten: 305x100 mm grau
8750 EUR
8 750
EUR
  • 546 208 MKD
  • 9 922 USD

Продавач
GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH
GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
10:24
Лица за контакт
Andreas Kroepfl
Deutsch, English
8 750
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.