Слични понуди

Кран за сите терени Liebherr LTM 1060/2
Liebherr LTM 1060/2
2000, 187 000 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Австрија, Selzthal -(Liezen)
115 000 EUR
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060/2, 2000
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2
Liebherr LTM 1060-2
2003
Холандија, Nunspeet
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2, 2003
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2
Liebherr LTM 1060-2
2004
Холандија, Nunspeet
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2, 2004
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2
Liebherr LTM 1060-2
2002
Холандија, Nunspeet
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2, 2002
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2
Liebherr LTM 1060-2
2004
Холандија, Nunspeet
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2, 2004
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060/2
Liebherr LTM 1060/2
2003
Германија, Ehingen
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060/2, 2003
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2 8x6x8
Liebherr LTM 1060-2 8x6x8
2001, 37 965 km, 23 594 ч
Холандија, Winterswijk
Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2 8x6x8, 2001
Кран за сите терени Liebherr LTM1060-3.1
Liebherr LTM1060-3.1
2013, 29 986 km
Холандија, Groenlo
Кран за сите терени Liebherr LTM1060-3.1, 2013
Кран за сите терени Liebherr LTM 1160-2
Liebherr LTM 1160-2
2001, 17 669 ч
Обединето Кралство, Billingham
280 000 EUR
Кран за сите терени Liebherr LTM 1160-2, 2001
Кран за сите терени Liebherr LTM 1030-2
Liebherr LTM 1030-2
2001, 13 957 ч
Обединето Кралство, Billingham
85 000 EUR
Кран за сите терени Liebherr LTM 1030-2, 2001
Кран за сите терени Liebherr LTM 1100/2
Liebherr LTM 1100/2
2001
Германија, Ehingen
Кран за сите терени Liebherr LTM 1100/2, 2001
Кран за сите терени Liebherr LTM 1055-1
Liebherr LTM 1055-1
2001, 137 947 km
Холандија
Кран за сите терени Liebherr LTM 1055-1, 2001

Кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2

Бренд LIEBHERR
Идентификација 9482
Година на производство 2001
Километража 47 513 km
Бруто тежина 60 000 kg
Капцитет на кревање 60 000 kg
Висина на кревање 42 000 mm
Локација Белгија, Belgien, Oostkamp
Мотор/погонска група
 • мотор: DEUTZ
Шасија/суспензија
 • предни гуми: 50 %
 • задни гуми: 50 %
Доплнително
 • сервисна книга
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": кран за сите терени Liebherr LTM 1060-2

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.