Кранови за секакви терени


   Страница 1 од 20 1/20   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Grove RT 625 - кран за секакви терени
 1
Прашајте за цена
1980

Онлајн: 26ден

Zwagerman Materieel B.V.

9

Холандија, 1394 AE Nederhorst den Berg

Идентификација ZW106

Liebherr LTM 1040-1 - кран за секакви терени
 20
79 500 EUR
Нето цена
2001
87 681 km
13 340 ч
Нето тежина: 29 905 kg

Онлајн: 9час 7мин

Vink Machinery

Холандија, Leur

Liebherr LTM 1040-1 - кран за секакви терени
 20
79 500 EUR
Нето цена
2001
87 681 km
13 340 ч
Нето тежина: 29 905 kg

Онлајн: 9час 7мин

Vink Machinery

Холандија, Leur

Terex Demag AC100 - кран за секакви терени
 7
185 000 EUR
2000
19 500 ч

Онлајн: 17час 48мин

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 4200

Terex Demag AC80-2 - кран за секакви терени
 7
199 500 EUR
2004
17 131 ч

Онлајн: 17час 48мин

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 4199

Grove GMK 5130-1  - кран за секакви терени
 4
Прашајте за цена
2007

Онлајн: 22час 21мин

Homar BV

Холандија, Niederlande, Nunspeet

Terex Demag AC 50-1  - кран за секакви терени
 4
Прашајте за цена
2007

Онлајн: 22час 22мин

Homar BV

Холандија, Niederlande, Nunspeet

LIEBHERR LTC 1045-3.1 - кран за секакви терени
 7
Прашајте за цена
2011

Онлајн: 2ден

DYLCRANE, S.L.U

Шпанија, POLIGONO LOS ALBARDIALES C/ FUENTECILLA 44 45340 ONTIGOLA (TOLEDO), Spain

Liebherr LTM 1045/1 Autokran 45 Ton Top!  - кран за секакви терени
 16
129 900 EUR
Нето цена

Онлајн: 3ден

Golec Nutzfahrzeuge

Германија, Kaufungen

Идентификација T600107___1

Liebherr LTM 1030/2 Autokran 35 Ton Top!  - кран за секакви терени
 12
84 900 EUR
Нето цена

Онлајн: 3ден

Golec Nutzfahrzeuge

Германија, Kaufungen

Идентификација T600106___1

Liebherr LTM 1030/1 Autokran 30 Ton!  - кран за секакви терени
 15
49 500 EUR
Нето цена
1997

Онлајн: 3ден

Golec Nutzfahrzeuge

Германија, Kaufungen

Идентификација T600081___1

Tadano ATF60 G3 - кран за секакви терени
295 000 EUR
Нето цена
2019
14 835 km
350 hp

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација 210047

Scm SA 4100 - кран за секакви терени
139 000 EUR
Нето цена
2011
56 000 km
3 600 ч

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација 210033

Demag AC25 CITY - кран за секакви терени
39 500 EUR
Нето цена
2000
74 702 km
13 319 ч
Нето тежина: 21 000 kg
Корисна носивост: 25 000 kg
214 hp

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација D20-633

Demag AC 40-1 CITY - кран за секакви терени
88 000 EUR
Нето цена
2003
177 000 km
15 055 ч

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација D20-792

Liebherr LTM1030/2 - кран за секакви терени
87 000 EUR
Нето цена
2002
134 945 km
9 586 ч
Корисна носивост: 35 000 kg
280 hp

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација D20-626

Terex DEMAG AC60 CITY - кран за секакви терени
148 000 EUR
Нето цена
2003
186 493 km
19 155 ч
Корисна носивост: 60 000 kg

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација D20-793

Terex DEMAG AC60/3L - кран за секакви терени
170 000 EUR
Нето цена
2011
89 143 km
9 458 ч
Нето тежина: 35 700 kg
Корисна носивост: 60 000 kg

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација D20-630

Terex DEMAG AC55-L - кран за секакви терени
119 000 EUR
Нето цена
2005
180 000 km
15 800 ч
Корисна носивост: 55 000 kg
350 hp

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација 955

Demag AC25 - кран за секакви терени
39 500 EUR
Нето цена
2000
76 416 km
11 450 ч

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација D20-632

Grove GMK 3050 - кран за секакви терени
 17
119 000 EUR
Нето цена
2006
141 374 km
12 766 ч
Нето тежина: 36 000 kg
Корисна носивост: 50 000 kg

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација 210119

PPM PPM 230 ATT - кран за секакви терени
 19
19 000 EUR
Нето цена
1985
22 223 km
10 561 ч

Онлајн: 4ден

SARL FCE

Франција, fr, HUTTENHEIM

Идентификација D20-785

1 2 3 20   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.