Користени и нови Кранови со гасеници за продажба - Truck1 Македонија. Страница 8.
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Кранови со гасеници


   Страница 8 од 8 8/8   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Hitachi KH230-3 GLS - Кран со гасеници: слика 1
Hitachi KH230-3 GLS - Кран со гасеници: слика 2
Hitachi KH230-3 GLS - Кран со гасеници: слика 3
Hitachi KH230-3 GLS - Кран со гасеници: слика 4
Hitachi KH230-3 GLS - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Hitachi KH230-3 GLS

1990 9 069 ч
Холандија, Wouw
Објавено: 1год 4мес Број на оглас 777000295
Прашајте за цена
star
1990 9 069 ч
Холандија, Wouw
email Контактирајте го продавачот
 XCMG XGC55 Used Crawler Crane high quality  In Uae - Кран со гасеници: слика 1
 XCMG XGC55 Used Crawler Crane high quality  In Uae - Кран со гасеници: слика 2
 XCMG XGC55 Used Crawler Crane high quality  In Uae - Кран со гасеници: слика 3
 XCMG XGC55 Used Crawler Crane high quality  In Uae - Кран со гасеници: слика 4
 XCMG XGC55 Used Crawler Crane high quality  In Uae - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

XCMG XGC55 Used Crawler Crane high quality In Uae

Кина, Xuzhou
Објавено: 1год 4мес
Прашајте за цена
star
Кина, Xuzhou
email Контактирајте го продавачот
 XCMG Official Manufacturer High Quality 45 ton XGC45 Crawler Crane - Кран со гасеници: слика 1
 XCMG Official Manufacturer High Quality 45 ton XGC45 Crawler Crane - Кран со гасеници: слика 2
 XCMG Official Manufacturer High Quality 45 ton XGC45 Crawler Crane - Кран со гасеници: слика 3
 XCMG Official Manufacturer High Quality 45 ton XGC45 Crawler Crane - Кран со гасеници: слика 4
 XCMG Official Manufacturer High Quality 45 ton XGC45 Crawler Crane - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

XCMG Official Manufacturer High Quality 45 ton XGC45 Crawler Crane

Ново Капцитет на кревање: 45 000 kg
Кина, Jiangsu, China
Објавено: 1год 4мес
Прашајте за цена
star
Ново Капцитет на кревање: 45 000 kg
Кина, Jiangsu, China
email Контактирајте го продавачот
Grove GHC140 - Кран со гасеници: слика 1
Grove GHC140 - Кран со гасеници: слика 2
Grove GHC140 - Кран со гасеници: слика 3
Grove GHC140 - Кран со гасеници: слика 4

Grove GHC140

2020 1 597 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
Објавено: 1год 4мес Број на оглас US1034
Прашајте за цена
star
2020 1 597 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
email Контактирајте го продавачот
Liebherr LR1800 - Кран со гасеници: слика 1
Liebherr LR1800 - Кран со гасеници: слика 2
Liebherr LR1800 - Кран со гасеници: слика 3
Liebherr LR1800 - Кран со гасеници: слика 4
Liebherr LR1800 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Liebherr LR1800

2001 8 306 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
Објавено: 1год 5мес Број на оглас US1151
Прашајте за цена
star
2001 8 306 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
email Контактирајте го продавачот
American 9299 - Кран со гасеници: слика 1
American 9299 - Кран со гасеници: слика 2
American 9299 - Кран со гасеници: слика 3
American 9299 - Кран со гасеници: слика 4
American 9299 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

American 9299

1978
Белгија, Bruxelles
Објавено: 1год 5мес

175 000 EUR

star
1978
Белгија, Bruxelles
email Контактирајте го продавачот
Soilmec SC100 - Кран со гасеници: слика 1
Soilmec SC100 - Кран со гасеници: слика 2
Soilmec SC100 - Кран со гасеници: слика 3
Soilmec SC100 - Кран со гасеници: слика 4
Soilmec SC100 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Soilmec SC100

2010 7 800 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
Објавено: 1год 9мес Број на оглас US1092

764 826 EUR

star
2010 7 800 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
email Контактирајте го продавачот
LIEBHERR LTR1220 - Кран со гасеници: слика 1

LIEBHERR LTR1220

2015 6 ч
Латвија, Latvija
Објавено: 2год 6мес

785 000 EUR

Цена без ДДВ

star
2015 6 ч
Латвија, Latvija
email Контактирајте го продавачот
LIEBHERR LTR1100 - Кран со гасеници: слика 1

LIEBHERR LTR1100

2015 7 490 ч
Латвија, Latvija
Објавено: 2год 6мес

485 000 EUR

Цена без ДДВ

star
2015 7 490 ч
Латвија, Latvija
email Контактирајте го продавачот
LIEBHERR LR1750 - Кран со гасеници: слика 1

LIEBHERR LR1750

2012 7 280 ч
Латвија, Latvija
Објавено: 2год 6мес

2 990 000 EUR

Цена без ДДВ

star
2012 7 280 ч
Латвија, Latvija
email Контактирајте го продавачот
Kobelco BM 500  - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco BM 500  - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco BM 500  - Кран со гасеници: слика 3
Kobelco BM 500  - Кран со гасеници: слика 4
Kobelco BM 500  - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Kobelco BM 500

1997 11 649 ч Капцитет на кревање: 50 000 kg
Холандија, Niederlande, Breda
Објавено: 2год 9мес
Прашајте за цена
star
1997 11 649 ч Капцитет на кревање: 50 000 kg
Холандија, Niederlande, Breda
email Контактирајте го продавачот
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 4

KOBELCO 7055

2017 3 219 km 2 000 ч Нето тежина: 25 719 kg Бруто тежина: 25 719 kg Дизел
Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China
Објавено: 3год 1мес Број на оглас WZ-2020101304

83 870 EUR

star
2017 3 219 km 2 000 ч Нето тежина: 25 719 kg Бруто тежина: 25 719 kg Дизел
Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China
email Контактирајте го продавачот
HITACHI KH180 - Кран со гасеници: слика 1
HITACHI KH180 - Кран со гасеници: слика 2
HITACHI KH180 - Кран со гасеници: слика 3
HITACHI KH180 - Кран со гасеници: слика 4
HITACHI KH180 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

HITACHI KH180

2017 2 300 ч Нето тежина: 21 274 kg Бруто тежина: 21 274 kg Дизел
Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China
Објавено: 3год 1мес Број на оглас WZ-2020101303

67 096 EUR

star
2017 2 300 ч Нето тежина: 21 274 kg Бруто тежина: 21 274 kg Дизел
Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China
email Контактирајте го продавачот
HITACHI KH125 - Кран со гасеници: слика 1
HITACHI KH125 - Кран со гасеници: слика 2
HITACHI KH125 - Кран со гасеници: слика 3
HITACHI KH125 - Кран со гасеници: слика 4

HITACHI KH125

2017 3 219 km 2 800 ч Нето тежина: 16 602 kg Бруто тежина: 16 602 kg Дизел
Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China
Објавено: 3год 1мес Број на оглас WZ-2020101301

41 935 EUR

star
2017 3 219 km 2 800 ч Нето тежина: 16 602 kg Бруто тежина: 16 602 kg Дизел
Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China
email Контактирајте го продавачот
HITACHI KH100 - Кран со гасеници: слика 1
HITACHI KH100 - Кран со гасеници: слика 2
HITACHI KH100 - Кран со гасеници: слика 3
HITACHI KH100 - Кран со гасеници: слика 4
HITACHI KH100 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

HITACHI KH100

2016 3 000 ч Нето тежина: 16 103 kg Бруто тежина: 16 103 kg Дизел
Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China
Објавено: 3год 1мес Број на оглас WZ-2020101210

20 967 EUR

star
2016 3 000 ч Нето тежина: 16 103 kg Бруто тежина: 16 103 kg Дизел
Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China
email Контактирајте го продавачот
   1 6 7 8
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Crawler cranes
t1 old