Користени и нови Кранови со гасеници SUMITOMO за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Кранови со гасеници SUMITOMO


Сортирај според:
Резултати по страница:
hitachi-sumitomo SCX2500 - Кран со гасеници: слика 1
hitachi-sumitomo SCX2500 - Кран со гасеници: слика 2
hitachi-sumitomo SCX2500 - Кран со гасеници: слика 3
hitachi-sumitomo SCX2500 - Кран со гасеници: слика 4
hitachi-sumitomo SCX2500 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Hitachi-sumitomo SCX2500

2004
Кина
Објавено: 17час 15мин Број на оглас 594978

109 183 EUR

star
2004
Кина
email Контактирајте го продавачот
Hitachi Sumitomo SCX550-3 - Кран со гасеници: слика 1
Hitachi Sumitomo SCX550-3 - Кран со гасеници: слика 2
Hitachi Sumitomo SCX550-3 - Кран со гасеници: слика 3
Hitachi Sumitomo SCX550-3 - Кран со гасеници: слика 4
Hitachi Sumitomo SCX550-3 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Hitachi Sumitomo SCX550-3

2008 14 500 ч Нето тежина: 54 300 kg Капцитет на кревање: 55 000 kg
Холандија, Geertruidenberg
Објавено: 3ден
Прашајте за цена
star
2008 14 500 ч Нето тежина: 54 300 kg Капцитет на кревање: 55 000 kg
Холандија, Geertruidenberg
email Контактирајте го продавачот
hitachi-sumitomo SCX2500 - Кран со гасеници: слика 1
hitachi-sumitomo SCX2500 - Кран со гасеници: слика 2
hitachi-sumitomo SCX2500 - Кран со гасеници: слика 3
hitachi-sumitomo SCX2500 - Кран со гасеници: слика 4
hitachi-sumitomo SCX2500 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Hitachi-sumitomo SCX2500

2004
Кина, Shanghai
Објавено: 13ден Број на оглас 594978
Прашајте за цена
star
2004
Кина, Shanghai
email Контактирајте го продавачот
Sumitomo SC700-3 - Кран со гасеници: слика 1
Sumitomo SC700-3 - Кран со гасеници: слика 2
Sumitomo SC700-3 - Кран со гасеници: слика 3
Sumitomo SC700-3 - Кран со гасеници: слика 4
Sumitomo SC700-3 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Sumitomo SC700-3

2000 24 400 ч Капцитет на кревање: 70 000 kg
Холандија, Breda
Објавено: 20ден
Прашајте за цена
star
2000 24 400 ч Капцитет на кревање: 70 000 kg
Холандија, Breda
email Контактирајте го продавачот
Sumitomo SC700-3 - Кран со гасеници: слика 1
Sumitomo SC700-3 - Кран со гасеници: слика 2
Sumitomo SC700-3 - Кран со гасеници: слика 3
Sumitomo SC700-3 - Кран со гасеници: слика 4
Sumitomo SC700-3 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Sumitomo SC700-3

2000 24 400 ч Капцитет на кревање: 70 000 kg
Холандија, Niederlande, Breda, Noord-Brabant
Објавено: 20ден
Прашајте за цена
star
2000 24 400 ч Капцитет на кревање: 70 000 kg
Холандија, Niederlande, Breda, Noord-Brabant
email Контактирајте го продавачот
Hitachi Sumitomo SCX400 (Abu Dhabi) - Кран со гасеници: слика 1
Hitachi Sumitomo SCX400 (Abu Dhabi) - Кран со гасеници: слика 2
Hitachi Sumitomo SCX400 (Abu Dhabi) - Кран со гасеници: слика 3
Hitachi Sumitomo SCX400 (Abu Dhabi) - Кран со гасеници: слика 4
Hitachi Sumitomo SCX400 (Abu Dhabi) - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Hitachi Sumitomo SCX400 (Abu Dhabi)

2010 19 448 ч Нето тежина: 45 200 kg Капцитет на кревање: 40 000 kg Висина на кревање: 35 000 mm
Белгија, Abu Dhabi, Ash Shāriqah
Објавено: 21ден Број на оглас ATR-1305

98 000 EUR

Цена без ДДВ

star
2010 19 448 ч Нето тежина: 45 200 kg Капцитет на кревање: 40 000 kg Висина на кревање: 35 000 mm
Белгија, Abu Dhabi, Ash Shāriqah
email Контактирајте го продавачот
Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2 - Кран со гасеници: слика 1
Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2 - Кран со гасеници: слика 2
Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2 - Кран со гасеници: слика 3
Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2 - Кран со гасеници: слика 4
Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2

2008 13 800 ч Капцитет на кревање: 80 000 kg
Холандија, Geertruidenberg
Објавено: 1мес 26ден
Прашајте за цена
star
2008 13 800 ч Капцитет на кревање: 80 000 kg
Холандија, Geertruidenberg
email Контактирајте го продавачот
Sumitomo LS 218 RH 5 - Кран со гасеници: слика 1
Sumitomo LS 218 RH 5 - Кран со гасеници: слика 2

Sumitomo LS 218 RH 5

1991 14 500 ч Висина на кревање: 65 000 mm
Финска, Helsinki
Објавено: 1мес 27ден
Прашајте за цена
star
1991 14 500 ч Висина на кревање: 65 000 mm
Финска, Helsinki
email Контактирајте го продавачот
Sumitomo LS 118 - Кран со гасеници: слика 1
Sumitomo LS 118 - Кран со гасеници: слика 2
Sumitomo LS 118 - Кран со гасеници: слика 3
Sumitomo LS 118 - Кран со гасеници: слика 4
Sumitomo LS 118 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Sumitomo LS 118

1994 17 000 ч Нето тежина: 34 000 kg Корисна носивост: 50 000 kg Висина на кревање: 27 400 mm Дизел 147 hp
Холандија, Etten-Leur
Објавено: 3мес 11ден

99 000 EUR

Цена без ДДВ

star
1994 17 000 ч Нето тежина: 34 000 kg Корисна носивост: 50 000 kg Висина на кревање: 27 400 mm Дизел 147 hp
Холандија, Etten-Leur
email Контактирајте го продавачот
Sumitomo SC700-II Completely Overhauled, Valid inspection T - Кран со гасеници: слика 1
Sumitomo SC700-II Completely Overhauled, Valid inspection T - Кран со гасеници: слика 2
Sumitomo SC700-II Completely Overhauled, Valid inspection T - Кран со гасеници: слика 3
Sumitomo SC700-II Completely Overhauled, Valid inspection T - Кран со гасеници: слика 4
Sumitomo SC700-II Completely Overhauled, Valid inspection T - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Sumitomo SC700-II Completely Overhauled, Valid inspection T

1998 Капцитет на кревање: 70 000 kg
Холандија, Niederlande, Groenlo
Објавено: 5мес 5ден Број на оглас PR-Id 60450

119 000 EUR

star
1998 Капцитет на кревање: 70 000 kg
Холандија, Niederlande, Groenlo
email Контактирајте го продавачот
Sumitomo SC500-II Completely Overhauled, Valid inspection * - Кран со гасеници: слика 1
Sumitomo SC500-II Completely Overhauled, Valid inspection * - Кран со гасеници: слика 2
Sumitomo SC500-II Completely Overhauled, Valid inspection * - Кран со гасеници: слика 3
Sumitomo SC500-II Completely Overhauled, Valid inspection * - Кран со гасеници: слика 4
Sumitomo SC500-II Completely Overhauled, Valid inspection * - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Sumitomo SC500-II Completely Overhauled, Valid inspection *

1998 Капцитет на кревање: 50 000 kg
Холандија, Niederlande, Groenlo
Објавено: 5мес 5ден Број на оглас PR-Id 60449

99 500 EUR

star
1998 Капцитет на кревање: 50 000 kg
Холандија, Niederlande, Groenlo
email Контактирајте го продавачот
Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2 - Кран со гасеници: слика 1
Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2 - Кран со гасеници: слика 2
Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2 - Кран со гасеници: слика 3
Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2 - Кран со гасеници: слика 4
Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Hitachi Sumitomo SCX 800 HD-2

2008
Холандија, Geertruidenberg
Објавено: 6мес 12ден
Прашајте за цена
star
2008
Холандија, Geertruidenberg
email Контактирајте го продавачот
Hitachi-Sumitomo SCX 1000A-3 - Кран со гасеници: слика 1
Hitachi-Sumitomo SCX 1000A-3 - Кран со гасеници: слика 2
Hitachi-Sumitomo SCX 1000A-3 - Кран со гасеници: слика 3
Hitachi-Sumitomo SCX 1000A-3 - Кран со гасеници: слика 4

Hitachi-Sumitomo SCX 1000A-3

2018 Капцитет на кревање: 100 000 kg
Холандија, Nederhorst den Berg
Објавено: 1год 1мес Број на оглас ZW.434
Прашајте за цена
star
2018 Капцитет на кревање: 100 000 kg
Холандија, Nederhorst den Berg
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Crawler cranes - SUMITOMO
t1 old