Користени и нови Кранови со гасеници SENNEBOGEN за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Кранови со гасеници SENNEBOGEN


Сортирај според:
Резултати по страница:
Sennebogen 5500-200 - Кран со гасеници: слика 1
Sennebogen 5500-200 - Кран со гасеници: слика 2
Sennebogen 5500-200 - Кран со гасеници: слика 3
Sennebogen 5500-200 - Кран со гасеници: слика 4
Sennebogen 5500-200 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Sennebogen 5500-200

2017 6 900 ч Капцитет на кревање: 200 000 kg Висина на кревање: 84 000 mm
Холандија, Niederlande, Oud-Beijerland, Zuid-Holland
Објавено: 11ден Број на оглас IF 1169
Прашајте за цена
star
2017 6 900 ч Капцитет на кревање: 200 000 kg Висина на кревање: 84 000 mm
Холандија, Niederlande, Oud-Beijerland, Zuid-Holland
email Контактирајте го продавачот
Sennebogen 643 M Tier4F Certificat CE Disponible - Кран со гасеници: слика 1
Sennebogen 643 M Tier4F Certificat CE Disponible - Кран со гасеници: слика 2
Sennebogen 643 M Tier4F Certificat CE Disponible - Кран со гасеници: слика 3
Sennebogen 643 M Tier4F Certificat CE Disponible - Кран со гасеници: слика 4
Sennebogen 643 M Tier4F Certificat CE Disponible - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (91)

Sennebogen 643 M Tier4F Certificat CE Disponible

2017 Оштетено 1 595 ч Корисна носивост: 40 000 kg Висина на кревање: 43 000 mm Дизел
Франција, HUTTENHEIM
Објавено: 1мес 11ден Број на оглас 30502

119 000 EUR

Цена без ДДВ

star
2017 Оштетено 1 595 ч Корисна носивост: 40 000 kg Висина на кревање: 43 000 mm Дизел
Франција, HUTTENHEIM
email Контактирајте го продавачот
Sennebogen 690R - Кран со гасеници: слика 1
Sennebogen 690R - Кран со гасеници: слика 2
Sennebogen 690R - Кран со гасеници: слика 3
Sennebogen 690R - Кран со гасеници: слика 4
Sennebogen 690R - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Sennebogen 690R

1997 Капцитет на кревање: 100 000 kg
Холандија, Niederlande, Breda, Noord-Brabant
Објавено: 1мес 26ден
Прашајте за цена
star
1997 Капцитет на кревање: 100 000 kg
Холандија, Niederlande, Breda, Noord-Brabant
email Контактирајте го продавачот
Sennebogen 613 RE - Кран со гасеници: слика 1
Sennebogen 613 RE - Кран со гасеници: слика 2
Sennebogen 613 RE - Кран со гасеници: слика 3
Sennebogen 613 RE - Кран со гасеници: слика 4
Sennebogen 613 RE - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (81)
videocam

Sennebogen 613 RE

2019 Оштетено 167 ч Корисна носивост: 16 000 kg Висина на кревање: 24 000 mm Дизел
Франција, HUTTENHEIM
Објавено: 2мес 3ден Број на оглас 230219

109 000 EUR

star
2019 Оштетено 167 ч Корисна носивост: 16 000 kg Висина на кревање: 24 000 mm Дизел
Франција, HUTTENHEIM
email Контактирајте го продавачот
Sennebogen 3300 - Кран со гасеници: слика 1

Sennebogen 3300

2008 Висина на кревање: 52 000 mm Дизел
Финска, Helsinki
Објавено: 3мес 14ден
Прашајте за цена
star
2008 Висина на кревање: 52 000 mm Дизел
Финска, Helsinki
email Контактирајте го продавачот
Sennebogen S1225R - Кран со гасеници: слика 1
Sennebogen S1225R - Кран со гасеници: слика 2
Sennebogen S1225R - Кран со гасеници: слика 3
Sennebogen S1225R - Кран со гасеници: слика 4
Sennebogen S1225R - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Sennebogen S1225R

1986 17 636 ч
Германија, Deutschland, Neuenhaus, Niedersachsen
Објавено: 5мес 8ден
Прашајте за цена
star
1986 17 636 ч
Германија, Deutschland, Neuenhaus, Niedersachsen
email Контактирајте го продавачот
Sennebogen 633 E Raupe - Кран со гасеници: слика 1
Sennebogen 633 E Raupe - Кран со гасеници: слика 2
Sennebogen 633 E Raupe - Кран со гасеници: слика 3
Sennebogen 633 E Raupe - Кран со гасеници: слика 4
Sennebogen 633 E Raupe - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Sennebogen 633 E Raupe

2021 1 100 ч
Германија, Zusmarshausen-Wollbach
Објавено: 5мес 17ден
Прашајте за цена
star
2021 1 100 ч
Германија, Zusmarshausen-Wollbach
email Контактирајте го продавачот
Boom section Sennebogen 3300 Type 1608 - 5.6 meter - Кран со гасеници: слика 1
Boom section Sennebogen 3300 Type 1608 - 5.6 meter - Кран со гасеници: слика 2
Boom section Sennebogen 3300 Type 1608 - 5.6 meter - Кран со гасеници: слика 3
Boom section Sennebogen 3300 Type 1608 - 5.6 meter - Кран со гасеници: слика 4
Boom section Sennebogen 3300 Type 1608 - 5.6 meter - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Boom section Sennebogen 3300 Type 1608 - 5.6 meter

2007 Бруто тежина: 870 kg
Холандија, Niederlande, Breda
Објавено: 5мес 22ден
Прашајте за цена
star
2007 Бруто тежина: 870 kg
Холандија, Niederlande, Breda
email Контактирајте го продавачот
SENNEBOGEN S 612 R - Кран со гасеници: слика 1
SENNEBOGEN S 612 R - Кран со гасеници: слика 2
SENNEBOGEN S 612 R - Кран со гасеници: слика 3
SENNEBOGEN S 612 R - Кран со гасеници: слика 4
SENNEBOGEN S 612 R - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

SENNEBOGEN S 612 R

1992
Холандија, VRIEZENVEEN
Објавено: 5мес 30ден
Прашајте за цена
star
1992
Холандија, VRIEZENVEEN
email Контактирајте го продавачот
 SENNEBOGEN 643E-R - Кран со гасеници: слика 1
 SENNEBOGEN 643E-R - Кран со гасеници: слика 2
 SENNEBOGEN 643E-R - Кран со гасеници: слика 3
 SENNEBOGEN 643E-R - Кран со гасеници: слика 4
 SENNEBOGEN 643E-R - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

SENNEBOGEN 643E-R

2023 Капцитет на кревање: 40 000 kg Висина на кревање: 30 000 mm Дизел 175 hp
Данска, Skive
Објавено: 5мес Број на оглас 000119489
Прашајте за цена
star
2023 Капцитет на кревање: 40 000 kg Висина на кревање: 30 000 mm Дизел 175 hp
Данска, Skive
email Контактирајте го продавачот
 SENNEBOGEN 673E-R - Кран со гасеници: слика 1
 SENNEBOGEN 673E-R - Кран со гасеници: слика 2
 SENNEBOGEN 673E-R - Кран со гасеници: слика 3
 SENNEBOGEN 673E-R - Кран со гасеници: слика 4
 SENNEBOGEN 673E-R - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

SENNEBOGEN 673E-R

2023 Капцитет на кревање: 70 000 kg Висина на кревање: 36 000 mm Дизел 228 hp
Данска, Skive
Објавено: 6мес 4ден Број на оглас 000119491
Прашајте за цена
star
2023 Капцитет на кревање: 70 000 kg Висина на кревање: 36 000 mm Дизел 228 hp
Данска, Skive
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Crawler cranes - SENNEBOGEN
t1 old