Користени и нови Кранови со гасеници PALFINGER за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Кранови со гасеници PALFINGER


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Palfinger-Sany SANY SCE 1350 A - Кран со гасеници: слика 1
Palfinger-Sany SANY SCE 1350 A - Кран со гасеници: слика 2
Palfinger-Sany SANY SCE 1350 A - Кран со гасеници: слика 3
Palfinger-Sany SANY SCE 1350 A - Кран со гасеници: слика 4
Palfinger-Sany SANY SCE 1350 A - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Palfinger-Sany SANY SCE 1350 A

Нето тежина: 135 000 kg
Холандија, Sassenheim
Објавено: 2мес 21ден Број на оглас 247378348
Прашајте за цена
star
Нето тежина: 135 000 kg
Холандија, Sassenheim
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Crawler cranes - PALFINGER
t1 old