Користени и нови Кранови со гасеници PALFINGER за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Кранови со гасеници PALFINGER

4
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
PALFINGER
Palfinger Sany SCE800TB - Кран со гасеници: слика 1
Palfinger Sany SCE800TB - Кран со гасеници: слика 2
Palfinger Sany SCE800TB - Кран со гасеници: слика 3
Palfinger Sany SCE800TB - Кран со гасеници: слика 4
Palfinger Sany SCE800TB - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Palfinger Sany SCE800TB

Кран со гасеници
Нето тежина: 80000 kg
Холандија, Rijksstraatweg 59 2171 AK Sassenheim Region: Zuid-Holland, Netherlands
Објавено: 5мес 21денБрој на оглас 238423397
Прашајте за цена
Нето тежина: 80000 kg
Холандија, Rijksstraatweg 59 2171 AK Sassenheim Region: Zuid-Holland, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE1000A - Кран со гасеници: слика 1

Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE1000A

Кран со гасеници
Нето тежина: 100000 kg
Холандија, Rijksstraatweg 59 2171 AK Sassenheim Region: Zuid-Holland, Netherlands
Објавено: 5мес 21денБрој на оглас 238423379
Прашајте за цена
Нето тежина: 100000 kg
Холандија, Rijksstraatweg 59 2171 AK Sassenheim Region: Zuid-Holland, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE600A - Кран со гасеници: слика 1
Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE600A - Кран со гасеници: слика 2
Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE600A - Кран со гасеници: слика 3
Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE600A - Кран со гасеници: слика 4
Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE600A - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE600A

Кран со гасеници
Нето тежина: 60000 kg
Холандија, Rijksstraatweg 59 2171 AK Sassenheim Region: Zuid-Holland, Netherlands
Објавено: 5мес 21денБрој на оглас 238423385
Прашајте за цена
Нето тежина: 60000 kg
Холандија, Rijksstraatweg 59 2171 AK Sassenheim Region: Zuid-Holland, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE 1350 A - Кран со гасеници: слика 1

Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE 1350 A

Кран со гасеници
Нето тежина: 135000 kg
Холандија, Rijksstraatweg 59 2171 AK Sassenheim Region: Zuid-Holland, Netherlands
Објавено: 8мес 7денБрој на оглас 247378348
Прашајте за цена
Нето тежина: 135000 kg
Холандија, Rijksstraatweg 59 2171 AK Sassenheim Region: Zuid-Holland, Netherlands
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Кранови со гасеници PALFINGER
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.