Кран со гасеници P&H-Kobelco 550 AS од Холандија за продажба - ID: 7543762
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

P&H-Kobelco 550 AS

Кран со гасенициP&H-Kobelco 550 AS
Контактирајте го продавачот

Кран со гасеници P&H-Kobelco 550 AS

Објавено: 6мес 30ден

Додај во омилени
PDF
Кран со гасеници P&H-Kobelco 550 AS: слика 1
Кран со гасеници P&H-Kobelco 550 AS: слика 2
Кран со гасеници P&H-Kobelco 550 AS: слика 3
Кран со гасеници P&H-Kobelco 550 AS: слика 4
Кран со гасеници P&H-Kobelco 550 AS: слика 5
Кран со гасеници P&H-Kobelco 550 AS: слика 6
Кран со гасеници P&H-Kobelco 550 AS: слика 7
Ask for all available pictures

Објавено: 6мес 30ден

Додај во омилени
PDF
Контактирајте го продавачот
Бренд

Локација

Холандија, Bouwmeesterstraat 15 7671 CA, Vriezenveen Nederland.
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
Повеќе информации

We can offer you without obligation the following equipment , subject to remaining unsold

( prior sale ) according our General Terms & Conditions

Brand : P&H Kobelco

Type : 550 AS

Y.o.m. : 1988

Hours : 16.933 Readed

Liftingcapacity : 50 ton , Radius 3,70 m

Weigth : 50 ton

Engine : MAN 6 cilinder

Boom : 33 m

Winches : 2 , both powerload-lowering

Safety lifting indicator : Kruger SLI

Hookblock : 1

Undercarriage : New chains + sprocket Hydraulic retractable 3,3m – 4,30m ,

Pads 76 cm, length 5,50m

Transport dimension : Whidt 3,30m , Heigth 3,35 m

Price : P.O.R.

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Холандија, Bouwmeesterstraat 15 7671 CA, Vriezenveen Nederland.
Локално време на дилерот:
09:58
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - GEBROEDERS TIMMERHUIS B.V.