Користени и нови Кранови со гасеници од Полска за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Кранови со гасеници од Полска


Сортирај според:
Резултати по страница:
Takraf RDK 300-1 - Кран со гасеници: слика 1

Takraf RDK 300-1

1990
Полска, Szczecin
Објавено: 7ден

19 000 EUR

Цена без ДДВ

star
1990
Полска, Szczecin
email Контактирајте го продавачот
Sany scc50 - Кран со гасеници: слика 1

Sany scc50

2008 5 103 ч
Полска, Bydgoszcz
Објавено: 3мес 14ден

126 500 EUR

Цена без ДДВ

star
2008 5 103 ч
Полска, Bydgoszcz
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Crawler cranes - Poland
t1 old