Користени и нови Кранови со гасеници од Финска за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Кранови со гасеници од Финска


Сортирај според:
Резултати по страница:
Manitowoc 14000 - Кран со гасеници: слика 1

Manitowoc 14000

2008 Висина на кревање: 75 000 mm Дизел
Финска, Helsinki
Објавено: 27ден
Прашајте за цена
star
2008 Висина на кревање: 75 000 mm Дизел
Финска, Helsinki
email Контактирајте го продавачот
Manitowoc 12000 E - Кран со гасеници: слика 1

Manitowoc 12000 E

2008 Висина на кревање: 82 000 mm Дизел
Финска, Helsinki
Објавено: 1мес 21ден
Прашајте за цена
star
2008 Висина на кревање: 82 000 mm Дизел
Финска, Helsinki
email Контактирајте го продавачот
Kobelco CKE 1800 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco CKE 1800 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco CKE 1800 - Кран со гасеници: слика 3

Kobelco CKE 1800

2002 Нето тежина: 45 000 kg Бруто тежина: 164 000 kg Висина на кревање: 100 000 mm
Финска, Helsinki
Објавено: 1мес 28ден
Прашајте за цена
star
2002 Нето тежина: 45 000 kg Бруто тежина: 164 000 kg Висина на кревање: 100 000 mm
Финска, Helsinki
email Контактирајте го продавачот
Sumitomo LS 218 RH 5 - Кран со гасеници: слика 1
Sumitomo LS 218 RH 5 - Кран со гасеници: слика 2

Sumitomo LS 218 RH 5

1991 14 500 ч Висина на кревање: 65 000 mm
Финска, Helsinki
Објавено: 1мес 28ден
Прашајте за цена
star
1991 14 500 ч Висина на кревање: 65 000 mm
Финска, Helsinki
email Контактирајте го продавачот
Sennebogen 3300 - Кран со гасеници: слика 1

Sennebogen 3300

2008 Висина на кревање: 52 000 mm Дизел
Финска, Helsinki
Објавено: 3мес 14ден
Прашајте за цена
star
2008 Висина на кревање: 52 000 mm Дизел
Финска, Helsinki
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Crawler cranes - Finland
t1 old