Користени и нови Кранови со гасеници од Данска за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Кранови со гасеници од Данска


Сортирај според:
Резултати по страница:
 SENNEBOGEN 643E-R - Кран со гасеници: слика 1
 SENNEBOGEN 643E-R - Кран со гасеници: слика 2
 SENNEBOGEN 643E-R - Кран со гасеници: слика 3
 SENNEBOGEN 643E-R - Кран со гасеници: слика 4
 SENNEBOGEN 643E-R - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

SENNEBOGEN 643E-R

2023 Капцитет на кревање: 40 000 kg Висина на кревање: 30 000 mm Дизел 175 hp
Данска, Skive
Објавено: 5мес Број на оглас 000119489
Прашајте за цена
star
2023 Капцитет на кревање: 40 000 kg Висина на кревање: 30 000 mm Дизел 175 hp
Данска, Skive
email Контактирајте го продавачот
 SENNEBOGEN 673E-R - Кран со гасеници: слика 1
 SENNEBOGEN 673E-R - Кран со гасеници: слика 2
 SENNEBOGEN 673E-R - Кран со гасеници: слика 3
 SENNEBOGEN 673E-R - Кран со гасеници: слика 4
 SENNEBOGEN 673E-R - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

SENNEBOGEN 673E-R

2023 Капцитет на кревање: 70 000 kg Висина на кревање: 36 000 mm Дизел 228 hp
Данска, Skive
Објавено: 6мес 4ден Број на оглас 000119491
Прашајте за цена
star
2023 Капцитет на кревање: 70 000 kg Висина на кревање: 36 000 mm Дизел 228 hp
Данска, Skive
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Crawler cranes - Denmark
t1 old