Кран со гасеници Kobelco CKE1800 од Обединето Кралство, 338318 EUR за продажба - ID: 7713936
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Kobelco CKE 1800 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco CKE 1800 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco CKE 1800 - Кран со гасеници: слика 3

Kobelco CKE 1800

200245000 kg
Финска
Објавено: 1мес 28ден
Прашајте за цена
star
200245000 kg
Финска
emailКонтактирајте го продавачот
Kobelco CKE550 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco CKE550 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco CKE550 - Кран со гасеници: слика 3
Kobelco CKE550 - Кран со гасеници: слика 4
Kobelco CKE550 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (28)

Kobelco CKE550

200218900 ч
Холандија
Објавено: 10мес 12ден
Прашајте за цена
star
200218900 ч
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Liebherr LR1800 - Кран со гасеници: слика 1
Liebherr LR1800 - Кран со гасеници: слика 2
Liebherr LR1800 - Кран со гасеници: слика 3
Liebherr LR1800 - Кран со гасеници: слика 4
Liebherr LR1800 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Liebherr LR1800

20018306 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
Објавено: 1год 5месБрој на оглас US1151
Прашајте за цена
star
20018306 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

KOBELCO 7055

20173219 km2000 ч25719 kg
Кина
Објавено: 3год 1месБрој на оглас WZ-2020101304

83 870EUR

 • ≈ 5 152 494 MKD
 • ≈ 90 642 USD
star
20173219 km2000 ч25719 kg
Кина
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7045 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7045 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7045 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7045 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7045 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

KOBELCO 7045

1993
Холандија
Објавено: 5мес 30ден
Прашајте за цена
star
1993
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Kobelco 7065 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco 7065 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco 7065 - Кран со гасеници: слика 3
Kobelco 7065 - Кран со гасеници: слика 4
Kobelco 7065 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (21)

Kobelco 7065

19917355 ч
Холандија
Објавено: 1год 1мес
Прашајте за цена
star
19917355 ч
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 3
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 4
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Kobelco 7035

198925000 ч37000 kg35000 kg152 hp
Холандија
Објавено: 11ден

52 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 252 946 MKD
 • ≈ 57 225 USD
star
198925000 ч37000 kg35000 kg152 hp
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

KOBELCO 7150

20047200 ч
Кина, Shanghai
Објавено: 13денБрој на оглас 594047
Прашајте за цена
star
20047200 ч
Кина, Shanghai
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

KOBELCO 7150

2004
Кина, Shanghai
Објавено: 13ден
Прашајте за цена
star
2004
Кина, Shanghai
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

KOBELCO 7150

2004
Кина, Shanghai
Објавено: 13ден
Прашајте за цена
star
2004
Кина, Shanghai
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

KOBELCO 7150

20047200 ч
Кина
Објавено: 4денБрој на оглас 594047

112 928EUR

 • ≈ 6 937 652 MKD
 • ≈ 122 046 USD
star
20047200 ч
Кина
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

KOBELCO 7150

2004
Кина, Shanghai
Објавено: 8ден
Прашајте за цена
star
2004
Кина, Shanghai
emailКонтактирајте го продавачот

Кран со гасеници Kobelco CKE1800

Објавено: 2мес 15ден

Хм, се чини ставка продадена
Кран со гасеници Kobelco CKE1800: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Кран со гасеници Kobelco CKE1800: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 2мес 15ден

ПРОДАДЕНО

338 318EUR

 • ≈ 20 784 329 MKD
 • ≈ 365 637 USD

1 Ноември 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Број на оглас

6342
Година на производство

2007
Машински часови

21171 ч
Локација

Обединето Кралство, OMNIA MACHINERY LTD FIRST FLOOR UNIT 18, 3 HIGH FORCE ROAD, RIVERSIDE PARK MIDDLESBROUGH, TS2 1RH
Повеќе информации

21,171 Hours

180t Capacity

76.2m Main boom

30.5m Fly jib

160t Hook block

70t Hook block

80t Counterweights

View all Kobelco Machines

ПРОДАДЕНО

338 318EUR

 • ≈ 20 784 329 MKD
 • ≈ 365 637 USD

1 Ноември 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - OMNIA MACHINERY UK LIMITED