Кран со гасеници KOBELCO 7150 од Кина за продажба - ID: 7726221
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

KOBELCO 7150

20047200 ч
Кина, Shanghai
Објавено: 13денБрој на оглас 594047
Прашајте за цена
star
20047200 ч
Кина, Shanghai
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

KOBELCO 7150

2004
Кина, Shanghai
Објавено: 13ден
Прашајте за цена
star
2004
Кина, Shanghai
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

KOBELCO 7150

2004
Кина, Shanghai
Објавено: 13ден
Прашајте за цена
star
2004
Кина, Shanghai
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

KOBELCO 7150

20047200 ч
Кина
Објавено: 4денБрој на оглас 594047

112 928EUR

 • ≈ 6 937 652 MKD
 • ≈ 122 046 USD
star
20047200 ч
Кина
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

KOBELCO 7150

2004
Кина, Shanghai
Објавено: 8ден
Прашајте за цена
star
2004
Кина, Shanghai
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

KOBELCO 7150

2004
Кина
Објавено: 17час 36мин

44 413EUR

 • ≈ 2 728 481 MKD
 • ≈ 47 999 USD
star
2004
Кина
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

KOBELCO 7150

2004
Кина
Објавено: 17час 35мин

44 413EUR

 • ≈ 2 728 481 MKD
 • ≈ 47 999 USD
star
2004
Кина
emailКонтактирајте го продавачот
Kobelco 7150 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco 7150 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco 7150 - Кран со гасеници: слика 3
Kobelco 7150 - Кран со гасеници: слика 4
Kobelco 7150 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Kobelco 7150

1996
Кина
Објавено: 3мес 14ден
Прашајте за цена
star
1996
Кина
emailКонтактирајте го продавачот
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 3
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 4
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Kobelco 7035

198925000 ч37000 kg35000 kg152 hp
Холандија
Објавено: 11ден

52 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 252 946 MKD
 • ≈ 57 225 USD
star
198925000 ч37000 kg35000 kg152 hp
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7055 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

KOBELCO 7055

20173219 km2000 ч25719 kg
Кина
Објавено: 3год 1месБрој на оглас WZ-2020101304

83 870EUR

 • ≈ 5 152 494 MKD
 • ≈ 90 642 USD
star
20173219 km2000 ч25719 kg
Кина
emailКонтактирајте го продавачот
KOBELCO 7045 - Кран со гасеници: слика 1
KOBELCO 7045 - Кран со гасеници: слика 2
KOBELCO 7045 - Кран со гасеници: слика 3
KOBELCO 7045 - Кран со гасеници: слика 4
KOBELCO 7045 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

KOBELCO 7045

1993
Холандија
Објавено: 5мес 30ден
Прашајте за цена
star
1993
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Kobelco 7065 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco 7065 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco 7065 - Кран со гасеници: слика 3
Kobelco 7065 - Кран со гасеници: слика 4
Kobelco 7065 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (21)

Kobelco 7065

19917355 ч
Холандија
Објавено: 1год 1мес
Прашајте за цена
star
19917355 ч
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот

Кран со гасеници KOBELCO 7150

Објавено: 2мес 12ден

Хм, се чини ставка продадена
Кран со гасеници KOBELCO 7150: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Кран со гасеници KOBELCO 7150: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 2мес 12ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Година на производство

2004
Локација

Кина, shengfu road, Songjiang District, Shanghai, China
ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Shanghai Fangzhi Mechanical Engineering Co., Ltd