Кран со гасеници KOBELCO 7045 од Холандија за продажба - ID: 6311733
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

KOBELCO 7045

Кран со гасеници KOBELCO 7045

Објавено: 5мес 30ден

Додај во омилени
PDF
share
Кран со гасеници KOBELCO 7045: слика 1
Кран со гасеници KOBELCO 7045: слика 2
Кран со гасеници KOBELCO 7045: слика 3
Кран со гасеници KOBELCO 7045: слика 4
Кран со гасеници KOBELCO 7045: слика 5
Кран со гасеници KOBELCO 7045: слика 6
Кран со гасеници KOBELCO 7045: слика 7
Кран со гасеници KOBELCO 7045: слика 8
Кран со гасеници KOBELCO 7045: слика 9
Ask for all available pictures

Објавено: 5мес 30ден

Додај во омилени
PDF
share
Контактирајте го продавачот
Бренд

Година на производство

1993
Состојба

добра
Локација

Холандија, Bouwmeesterstraat 15 7671 CA, Vriezenveen Nederland.

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
Повеќе информации

We can offer you without obligation according our terms & conditions

the following crawler crane, subject to remaining unsold ( prior sale )

Make : Kobelco

Type : 7045

Y.o.m. : 1993

Lifting capacity : 45 ton 3,70m radius

Weight : 45 ton with lower and upper boom 9,14 m

Mainwinches : 2 ,powerload – lowering / free fall

S.L.I : Kruger

Boom : 27,4 m

Hookblock : yes

Undercarriage : Hydraulic retractable

Engine : New 2 years ago , ± 1850 hours + new cooler

New slewring : 3 years ago

Price : P.O.R.

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Холандија, Bouwmeesterstraat 15 7671 CA, Vriezenveen Nederland.
watch_later
Локално време на дилерот:
05:50
Испратете порака
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - GEBROEDERS TIMMERHUIS B.V.