Користени и нови Кранови со гасеници изнајмување за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Кранови со гасеници

изнајмување

1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Terex Demag CC2400-1 - Кран со гасеници: слика 1
Terex Demag CC2400-1 - Кран со гасеници: слика 2
Terex Demag CC2400-1 - Кран со гасеници: слика 3
Terex Demag CC2400-1 - Кран со гасеници: слика 4
Terex Demag CC2400-1 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Terex Demag CC2400-1

2010 28 673 ч Нето тежина: 389 970 kg Капцитет на кревање: 400 000 kg Висина на кревање: 72 000 mm Изнајмување
Белгија, Abu Dhabi, Ash Shāriqah
Објавено: 21ден Број на оглас ATR-1310

1 250 000 EUR

Цена без ДДВ

star
2010 28 673 ч Нето тежина: 389 970 kg Капцитет на кревање: 400 000 kg Висина на кревање: 72 000 mm Изнајмување
Белгија, Abu Dhabi, Ash Shāriqah
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Crawler cranes
t1 old