Компресори за воздух

Резултати пронајдени: 747

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Компресори за воздух
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Машински часови, ч
 • Излезна моќност, hp
 • Опции
Компресор за воздух Confidence Cement Compressor new
16
Компресор за воздух
Confidence Cement Compressor new
Cuhadar Trailers
Турција
Ново
Година на производство: 2021
3 500  EUR
Онлајн: 8ден
Компресор за воздух Atlas-Copco GA 15 VSD +FF
5
Компресор за воздух
Atlas-Copco GA 15 VSD +FF
Aertssen Trading NV
Белгија
Година на производство: 2019
Машински часови: 1125 ч
Нето тежина: 279 kg
9 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 9ден
Компресор за воздух ROTAIR MDVN 22 K
5
Компресор за воздух
ROTAIR MDVN 22 K
Jur Soetendaal
Холандија
5 000  EUR
Онлајн: 2час 56мин
Компресор за воздух ROTAIR MDVN 37K
5
Компресор за воздух
ROTAIR MDVN 37K
Jur Soetendaal
Холандија
Година на производство: 2016
Машински часови: 1317 ч
6 500  EUR
Онлајн: 2час 56мин
Компресор за воздух Ofma
10
Компресор за воздух
Ofma
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
2 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 9час 10мин
Компресор за воздух Atlas-Copco
8
Компресор за воздух
Atlas-Copco
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
1 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 9час 10мин
Компресор за воздух Atlas-Copco
10
Компресор за воздух
Atlas-Copco
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
1 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 9час 10мин
Компресор за воздух Ofma cc 290/0 K30
13
Компресор за воздух
Ofma cc 290/0 K30
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2005
2 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 9час 10мин
Компресор за воздух Hydrovane 178 Compressor 178
9
Компресор за воздух
Hydrovane 178 Compressor 178
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Машински часови: 21950 ч
Излезна моќност: 41 hp
1 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 9час 34мин
Компресор за воздух Ingersoll Rand lucht
11
Компресор за воздух
Ingersoll Rand lucht
HOLLAND TRADING TRANSPORT & REPAIR B.V.
Холандија
Година на производство: 1998
11 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 15час 58мин
Компресор за воздух Kaeser M50 M50
20
Компресор за воздух
Kaeser M50 M50
AuctionPort
Белгија
Година на производство: 2012
Машински часови: 1766 ч
Излезна моќност: 45 hp
1 000  EUR
Аукција
Онлајн: 16час 56мин
Компресор за воздух Atlas-Copco XAS 32 COMPRESSOR - 8 BAR - DEUTZ Diesel - Debiet: 1,8 m³/min - 2x G ¾ PERSLUCHT
20
Компресор за воздух
Atlas-Copco XAS 32 COMPRESSOR - 8 BAR - DEUTZ Diesel - Debiet: 1,8 m³/min - 2x G ¾ PERSLUCHT
M.J.C. TRUCKS & MACHINERY
Белгија
Година на производство: 1997
Машински часови: 2120 ч
Излезна моќност: 20 hp
Прашајте за цена
Онлајн: 23час 42мин
Компресор за воздух Atlas Copco XAS185CD7
1
Компресор за воздух
Atlas Copco XAS185CD7
Marketplace-E
Панама
Година на производство: 2013
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Компресор за воздух INGERSOLL-RAND
20
Компресор за воздух
INGERSOLL-RAND
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Шпанија
Година на производство: 2006
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Компресор за воздух S/A
13
Компресор за воздух
S/A
Ritchie Bros. Auctioneers France
Франција
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Компресор за воздух KAESER M122 Portable
16
Компресор за воздух
KAESER M122 Portable
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 2014
Машински часови: 772 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Компресор за воздух ATLAS COPCO XAS186 Portable
15
Компресор за воздух
ATLAS COPCO XAS186 Portable
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Компресор за воздух ABAC GE1008
10
Компресор за воздух
ABAC GE1008
Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso
Италија
Година на производство: 2001
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Компресор за воздух ATLAS COPCO XAS97DD
13
Компресор за воздух
ATLAS COPCO XAS97DD
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 2012
Машински часови: 3580 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Компресор за воздух ATLAS COPCO XA136DD Portable
14
Компресор за воздух
ATLAS COPCO XA136DD Portable
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Компресор за воздух ATLAS COPCO XAS186 Portable
14
Компресор за воздух
ATLAS COPCO XAS186 Portable
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Компресор за воздух ATLAS COPCO XAS85 Portable
6
Компресор за воздух
ATLAS COPCO XAS85 Portable
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Страница 1 од 38
Резултати пронајдени: 747
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.