Компактор Caterpillar CS 66 B

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Тип

Компактор

Година

2020

Земја

Обединето Кралство

Телефон

+44 176 95......

Онлајн: 7мес 21ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендCATERPILLAR
Идентификација70568
Година на производство2020
Машински часови242 ч

Опис


Padfoot kits available

Побарајте подетални информации

Продавач

Red Bull Equipment Ltd

Red Bull Equipment Ltd

location_on

United Kingdom, Grossbritannien, Coventry

phone_iphone+44 176 95...
access_time

Локално време на дилерот — 16:14

Лица за контакт

Louis Gibbings

Louis Gibbings

+44 0 1769...

Adam Gibbings

Adam Gibbings

English

+44 0 1769...


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.