Нови камиони со подигачка кошница
10
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
CMC PLA190 - камион со подигачка кошница
 9
Прашајте за цена
Ново
2015
1 799 km
1 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 16ден

HCT AUTOMOTIVE

Латвија, RIGA

Идентификација 411714A3

Bronto SH 42 - камион со подигачка кошница
 8
60 770 EUR
Ново
1990
3 477 ч

Онлајн: 1мес 12ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Schodnia

Renault Master 145 Arbeitsbühne KLUBB K32 13m EU6d NEU!  - камион со подигачка кошница
 15
62 900 EUR
Нето цена
Ново
2020
100 km
145 hp

Онлајн: 2мес 25ден

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

14

Германија, Langenfeld

Идентификација 12191618

Renault Master 145 Arbeitsbühne KLUBB K38P 14m EU6d NEU!  - камион со подигачка кошница
 15
70 000 EUR
Нето цена
Ново
2019
10 km
145 hp

Онлајн: 2мес 25ден

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

14

Германија, Langenfeld

Идентификација 03201617

Renault Master 145 Arbeitsbühne KLUBB K42P 15m EU6d NEU!  - камион со подигачка кошница
 15
72 900 EUR
Нето цена
Ново
2019
10 km
145 hp

Онлајн: 2мес 25ден

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

14

Германија, Langenfeld

Идентификација 02201616

Renault Master 145 Arbeitsbühne KLUBB K32 13m EU6d NEU!  - камион со подигачка кошница
 15
62 900 EUR
Нето цена
Ново
2019
10 km
145 hp

Онлајн: 2мес 25ден

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

14

Германија, Langenfeld

Идентификација 12191618

Iveco EUROCARGO ML120 EL, EURO 5 EEV, NEW VEHICLE!!  - камион со подигачка кошница
 20
110 200 EUR
Нето цена
Ново
2013
182 hp

Онлајн: 3мес 18ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Iveco EUROCARGO ML120 EL, EURO 5 EEV, NEW VEHICLE!!  - камион со подигачка кошница
 20
110 200 EUR
Нето цена
Ново
2013
182 hp

Онлајн: 3мес 18ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Volvo FL611 4x2 Versalift VST-41-NF - камион со подигачка кошница
 9
Прашајте за цена
Ново
1999
276 000 km

Онлајн: 6мес 4ден

Euro Nor A/S

11

Данска, Padborg, Denmark

Идентификација 147

Bizzocchi Autel 162 - камион со подигачка кошница
 4
Прашајте за цена
Ново
2007

Онлајн: 6мес 6ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација S‐140162M

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.