Нови камиони со подигачка кошница
2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Bronto SH 42 - камион со подигачка кошница
 8
63 340 EUR
Ново
1990
3 477 ч

Онлајн: 14час 26мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Schodnia

Nissan Cabstar NT400 35.13 Palfinger hoogwerker 20M Werkhoogte / 10m Reikwijdte - камион со подигачка кошница
 20
64 900 EUR
Нето цена
Ново
2018
446 km
Нето тежина: 3 425 kg
Корисна носивост: 75 kg
130 hp

Онлајн: 3мес 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70111954

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.