Нов камион со подигачка кошница Nissan Cabstar NT400 35.13 Palfinger hoogwerker 20M Werkhoogte / 10m Reikwijdte

Онлајн: 2мес 11ден

Бренд NISSAN
Идентификација 70111954
Година на производство 2018
Километража 446 km
Ново
Состојба нова
Нето тежина 3 425 kg
Бруто тежина 3 500 kg
Корисна носивост 75 kg
Боја бела
Локација Холандија, Veghel
Телефон +31 413 7...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 130 hp (96 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 6-Gang
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
 • основа на тркалото: 3 400 mm
 • сопирачки: диск
 • предни гуми: 195/70 R15, 10 mm
 • задни гуми: 195/70 R15, 10 mm
Кабина/внатрешност
 • модел на кабина: Enkel
 • светла за магла
 • електрични прозори
 • број на седишта: 2
64900 EUR
64 900
EUR
 • 3 990 824 MKD
 • 72 249 USD

Нето цена

Лизинг

BAS Trucks B.V.
Продавач
BAS Trucks B.V.
Холандија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
V Volvo овластен дилер
Локално време на дилерот
05:07
64 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Камион со подигачка кошница Nissan Cabstar 35.13 Hoogwerker 30000km
Nissan Cabstar 35.13 Hoogwerker 30000km
2009, Дизел, 1 635 ч
Белгија, HERENTALS
Камион со подигачка кошница Nissan Cabstar 35.13 Hoogwerker 30000km, 2009
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 3.0 35.13
NISSAN CABSTAR 3.0 35.13
2004, 44 km, Дизел, 2-оски
Унгарија, Kalocsa
14 700 EUR
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 3.0 35.13, 2004
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR F24-35.13
NISSAN CABSTAR F24-35.13
2011, 6 000 ч
Полска, Szczecin
30 380 EUR
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR F24-35.13, 2011
Камион со подигачка кошница Nissan Cabstar 35
Nissan Cabstar 35
2007, 38 375 km
Шведска, Växjö
Камион со подигачка кошница Nissan Cabstar 35, 2007
Камион со подигачка кошница Nissan CABSTAR 35.13 *16 m., 84 t.km.*
Nissan CABSTAR 35.13 *16 m., 84 t.km.*
2006, 84 000 km, Дизел
Полска, Kowary
17 900 EUR
Камион со подигачка кошница Nissan CABSTAR 35.13 *16 m., 84 t.km.*, 2006
Камион со подигачка кошница Nissan CABSTAR 35.11
Nissan CABSTAR 35.11
1999
Шпанија, Madrid
13 500 EUR
Камион со подигачка кошница Nissan CABSTAR 35.11, 1999
Камион со подигачка кошница NISSAN Cabstar 35.11 Piattaforma Aerea 17 m
NISSAN Cabstar 35.11 Piattaforma Aerea 17 m
2011, 11 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Chiusa di Pesio
25 000 EUR
Камион со подигачка кошница NISSAN Cabstar 35.11 Piattaforma Aerea 17 m, 2011
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20
NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20
2008, 66 373 km
Италија
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20, 2008
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.11 w/2007 Socage DA20
NISSAN CABSTAR 35.11 w/2007 Socage DA20
2007, 87 131 km
Италија
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.11 w/2007 Socage DA20, 2007
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20
NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20
2008, 79 433 km
Италија
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20, 2008
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20
NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20
2008, 98 781 km
Италија
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20, 2008
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.11 w/2007 Socage DA20
NISSAN CABSTAR 35.11 w/2007 Socage DA20
2007, 50 972 km
Италија
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.11 w/2007 Socage DA20, 2007

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.