Нов камион со подигачка кошница Nissan Cabstar NT400 35.13 Palfinger hoogwerker 20M Werkhoogte / 10m Reikwijdte

Онлајн: 3мес

Бренд NISSAN
Идентификација 70111954
Година на производство 2018
Километража 446 km
Ново
Состојба нова
Нето тежина 3 425 kg
Бруто тежина 3 500 kg
Корисна носивост 75 kg
Боја бела
Локација Холандија, Veghel
Телефон +31 413 7...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 130 hp (96 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 6-Gang
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
 • основа на тркалото: 3 400 mm
 • сопирачки: диск
 • предни гуми: 195/70 R15, 10 mm
 • задни гуми: 195/70 R15, 10 mm
Кабина/внатрешност
 • модел на кабина: Enkel
 • светла за магла
 • електрични прозори
 • број на седишта: 2
64900 EUR
64 900
EUR
 • 4 009 619 MKD
 • 72 322 USD

Нето цена

Лизинг

Продавач
BAS Trucks B.V.
BAS Trucks B.V. Холандија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
V Volvo овластен дилер
Локално време на дилерот
11:11
64 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Камион со подигачка кошница Nissan Cabstar NT400 35.13 130PK Hoogwerker 20 meter Arbeitsbühne
Nissan Cabstar NT400 35.13 130PK Hoogwerker 20 meter Arbeitsbühne
2019, 317 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
59 900 EUR
Камион со подигачка кошница Nissan Cabstar NT400 35.13 130PK Hoogwerker 20 meter Arbeitsbühne, 2019
Камион со подигачка кошница NISSAN Cabstar 20 m
NISSAN Cabstar 20 m
2001, 1 ч
Полска, Szczecin
19 940 EUR
Камион со подигачка кошница NISSAN Cabstar 20 m, 2001
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 3.0 35.13
NISSAN CABSTAR 3.0 35.13
2004, 44 km, Дизел, 2-оски
Унгарија, Kalocsa
14 710 EUR
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 3.0 35.13, 2004
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR F24-35.13
NISSAN CABSTAR F24-35.13
2011, 6 000 ч
Полска, Szczecin
30 480 EUR
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR F24-35.13, 2011
Камион со подигачка кошница Nissan Cabstar 35
Nissan Cabstar 35
2007, 38 375 km
Шведска, Växjö
Камион со подигачка кошница Nissan Cabstar 35, 2007
Камион со подигачка кошница Nissan CABSTAR 35.13 *16 m., 84 t.km.*
Nissan CABSTAR 35.13 *16 m., 84 t.km.*
2006, 84 000 km, Дизел
Полска, Kowary
17 900 EUR
Камион со подигачка кошница Nissan CABSTAR 35.13 *16 m., 84 t.km.*, 2006
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.10 W/2006 SEQUANI Z20E
NISSAN CABSTAR 35.10 W/2006 SEQUANI Z20E
2006
Италија
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.10 W/2006 SEQUANI Z20E, 2006
Камион со подигачка кошница NISSAN Cabstar 35.11
NISSAN Cabstar 35.11
2011, 3 200 ч
Полска, Szczecin
28 140 EUR
Камион со подигачка кошница NISSAN Cabstar 35.11, 2011
Камион со подигачка кошница Nissan CABSTAR 35.11
Nissan CABSTAR 35.11
1999
Шпанија, Madrid
13 500 EUR
Камион со подигачка кошница Nissan CABSTAR 35.11, 1999
Камион со подигачка кошница NISSAN Cabstar 35.11 Piattaforma Aerea 17 m
NISSAN Cabstar 35.11 Piattaforma Aerea 17 m
2011, 11 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Chiusa di Pesio
25 000 EUR
Камион со подигачка кошница NISSAN Cabstar 35.11 Piattaforma Aerea 17 m, 2011
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.10 w/Multitel Pagliero MX200
NISSAN CABSTAR 35.10 w/Multitel Pagliero MX200
2006, 66 996 km
Италија
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.10 w/Multitel Pagliero MX200, 2006
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.10 w/Oil&Steel Snake 2190
NISSAN CABSTAR 35.10 w/Oil&Steel Snake 2190
2005, 68 423 km
Италија
Камион со подигачка кошница NISSAN CABSTAR 35.10 w/Oil&Steel Snake 2190, 2005

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.