197
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 10 1/10   
Сортирај според:
Резултати по страница:
GSR 159T Mercedes-Benz 312D - камион со подигачка кошница
Прашајте за цена
NISSAN  - камион со подигачка кошница
15 000 EUR
GSR 159T Mercedes-Benz 312D - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена
1997

Онлајн: 2час 7мин

TEVI S.R.L.

Италија, NARNI TR

Isoli PTA150 Iveco 109-14 - камион со подигачка кошница
 5
Прашајте за цена
1988

Онлајн: 2час 9мин

TEVI S.R.L.

Италија, NARNI TR

Multitel J352TA - камион со подигачка кошница
 3
Аукција
2000

Онлајн: 3час 27мин

IronPlanet Europe

Франција, Grand Couronne

NISSAN Tecchio K 422 - камион со подигачка кошница
 4
22 000 EUR
2007
52 000 km
5 600 ч

Онлајн: 3час 31мин

KAMS D.O.O.

Словенија, Bertoki

MERCEDES-BENZ Ruthmann mt435 - камион со подигачка кошница
 5
35 060 EUR
1987
1 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Ząbkowice Śląskie

MAN L2000 - камион со подигачка кошница
 9
36 230 EUR
2000
1 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Książenice

Multitel 22 m - камион со подигачка кошница
 8
19 170 EUR
2004
1 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Widuchowa

MAN 41.364 8x4 - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена
2000
590 000 km

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

MAN TGL 12.180 Hoogwerker Palfinger Bison TKA17 - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена
2006
230 700 km

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

Scania 94G 260 - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена
2002
214 000 km

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

Nissan Cabstar 35.13 Hoogwerker 30000km - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена
2009
1 635 ч

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

Multitel J350TA - камион со подигачка кошница
 20
116 800 EUR
2003
5 703 ч

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Lublin

IVECO Eurocargo EN 150 TP - камион со подигачка кошница
 6
20 060 EUR
1998
5 000 ч

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Wilczy Las

MERCEDES-BENZ 1524 - 30 m - камион со подигачка кошница
 9
32 720 EUR
1998
25 000 ч

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kruszwica

WUMAG WT610 Palfinger - камион со подигачка кошница
 18
231 400 EUR
2007
5 000 ч

Онлајн: 3ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Izabelin-Dziekanówek

Isoli 109-14 Iveco PTA150 - камион со подигачка кошница
 5
Прашајте за цена
1988

Онлајн: 3ден

TEVI S.R.L.

Италија, NARNI TR

GSR 159T Mercedes-Benz 312D - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена
1997

Онлајн: 3ден

TEVI S.R.L.

Италија, NARNI TR

WUMAG WT 260 - камион со подигачка кошница
 17
32 250 EUR
2000

Онлајн: 5ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Chełm

IVECO 35S11 w/Multitel MX170 17 m - камион со подигачка кошница
 7
Аукција
49 043 km

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

7

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

NISSAN CABSTAR w/Lion Lift GT16-09 - камион со подигачка кошница
 1
Аукција
2010
95 420 km

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

1 2 3 10   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.