Камиони со подигачка кошница


   Страница 1 од 11 1/11   
Сортирај според:
Резултати по страница:
IVECO VZ 140 - камион со подигачка кошница
 3
Прашајте за цена
2015
11 895 ч
Корисна носивост: 250 kg

Онлајн: 8мес 13ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација TRUM/0023

MERCEDES-BENZ Vario 814 17 m-es Emelőkosaras - камион со подигачка кошница
 12
30 350 EUR
2004
128 124 km
134 hp

Онлајн: 18час 34мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

MERCEDES-BENZ SPRINTER 413 cdi - камион со подигачка кошница
 11
17 440 EUR
2005
36 km
79 hp

Онлајн: 18час 35мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

RENAULT MAXITY - камион со подигачка кошница
 12
26 240 EUR
2011
66 km
117 hp

Онлајн: 18час 35мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

RENAULT Midliner S170 4x4 - камион со подигачка кошница
 16
10 050 EUR
1991
283 814 ч

Онлајн: 21час 43мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Bielsko-Biała

Teupen LEO 23 - камион со подигачка кошница
 7
30 190 EUR
2006
6 000 ч

Онлајн: 21час 43мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Małkinia

WUMAG WT300H - камион со подигачка кошница
 10
29 090 EUR
1999
1 ч

Онлајн: 21час 43мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Konarzyny

CMC TB 240 Nissan - камион со подигачка кошница
 10
29 900 EUR
2010

Онлајн: 1ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

Cela TEL 19 Nissan - камион со подигачка кошница
 10
9 500 EUR
1999

Онлајн: 1ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

JCB 540-170 / HiViz / 4t / 17m / turbo / powershift / ac - камион со подигачка кошница
 20
37 500 EUR
2018
1 300 ч
Корисна носивост: 4 000 kg
75 hp

Онлајн: 2ден

CIEZAROWKI.PL.

6

Полска, Kraków

Mercedes Benz 1117 ECO POWER Euro 2 - RUTHMANN K126 - камион со подигачка кошница
 9
11 800 EUR
1997
125 589 km
Нето тежина: 9 000 kg
Корисна носивост: 1 000 kg

Nebim Used Trucks

10

Холандија, Weert, Netherlands

Идентификација 806282

NISSAN Cabstar- Cela Z210 - камион со подигачка кошница
 8
16 110 EUR
2001
1 ч

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Wrocław

IVECO DAILY 65 C 17 17 m-es Emelőkosaras - камион со подигачка кошница
 11
16 450 EUR
2006
42 km
163 hp

Онлајн: 3ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

Iveco Daily 70C17 Bühne 15m/2 P.Korb 265kg/Werk.Koffer  - камион со подигачка кошница
 20
39 800 EUR
Нето цена
2015
64 285 km
170 hp

Онлајн: 3ден

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 5-156

Iveco Daily 70C17 Bühne 16m/2 P.Korb 200kg/Kompressor  - камион со подигачка кошница
 20
36 800 EUR
Нето цена
2013
119 837 km
170 hp

Онлајн: 3ден

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 5-137

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2009 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција
66 476 km

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.12 w/2013 Imer P23AS11 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција
2013
20 233 km

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

IVECO DAILY 35S12 w/2002 Cela Aquila 16 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција
2009

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Multitel Pagliero MX170 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција
2008
78 194 km

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 4x2 w/Oil&Steel Scorpion 2312XL - камион со подигачка кошница
 20
Аукција
2006
4 605 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

NISSAN CABSTAR 35.11 w/Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 1
Аукција
2009
49 818 km

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

1 2 3 11   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.