Камион миксер за бетон Volvo FM380 8x4 EURO4 Betonmischer Stetter

Онлајн: 2мес 1ден

Бренд VOLVO
Идентификација G160264
Година на производство 2007
Километража 467 820 km
Бруто тежина 32 000 kg
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 4
  • гориво: дизел
  • поместување: 9 365 cc
  • излезна моќност: 379 hp (282 KW)
  • менувач: рачен
Шасија/суспензија
  • конфигурација на оска: 8x4
  • број на оски: 4-оски
Кабина/внатрешност
  • клима уред
26200 EUR
26 200
EUR
  • 1 618 445 MKD
  • 31 822 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
07:28
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
26 200
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион миксер за бетон Mercedes-Benz AROCS 3236 8x4 EURO6 Betonmischer STETTER 9m3
Mercedes-Benz AROCS 3236 8x4 EURO6 Betonmischer STETTER 9m3
2016, 143 751 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
71 500 EUR
Камион миксер за бетон Mercedes-Benz AROCS 3236 8x4 EURO6 Betonmischer STETTER 9m3, 2016
Камион миксер за бетон MAN TGS 35.440 8x4 Euro 5 Betonmischer Liebherr
MAN TGS 35.440 8x4 Euro 5 Betonmischer Liebherr
2012, 317 741 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
38 900 EUR
Камион миксер за бетон MAN TGS 35.440 8x4 Euro 5 Betonmischer Liebherr, 2012
Камион миксер за бетон Scania G410 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9m3
Scania G410 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9m3
2014, 400 889 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
48 500 EUR
Камион миксер за бетон Scania G410 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9m3, 2014
Камион миксер за бетон Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9m3
Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9m3
2014, 317 057 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
58 900 EUR
Камион миксер за бетон Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9m3, 2014
Камион миксер за бетон Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9m3
Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9m3
2014, 355 421 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
58 500 EUR
Камион миксер за бетон Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9m3, 2014
Камион миксер за бетон Scania R440 4x2 SZM mit Betonmischer Schwing 10 m³
Scania R440 4x2 SZM mit Betonmischer Schwing 10 m³
2011, 165 016 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
50 000 EUR
Камион миксер за бетон Scania R440 4x2 SZM mit Betonmischer Schwing 10 m³, 2011
Камион миксер за бетон Mercedes-Benz Axor 3240 B 8x4 Betonmischer Stetter 9m³
Mercedes-Benz Axor 3240 B 8x4 Betonmischer Stetter 9m³
2012, 185 785 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Peine
58 500 EUR
Камион миксер за бетон Mercedes-Benz Axor 3240 B 8x4 Betonmischer Stetter 9m³, 2012
Камион миксер за бетон Scania G 380 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³
Scania G 380 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³
2011, 266 364 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Peine
49 500 EUR
Камион миксер за бетон Scania G 380 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³, 2011
Камион миксер за бетон Volvo FM 340 8X4 FM12 Manual Big-Axle Euro 2
Volvo FM 340 8X4 FM12 Manual Big-Axle Euro 2
2000, 339 507 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Холандија, Veghel
19 800 EUR
Камион миксер за бетон Volvo FM 340 8X4 FM12 Manual Big-Axle Euro 2, 2000
Камион миксер за бетон VOLVO FM 380
VOLVO FM 380
2006, 401 880 km
Шведска, Kungsbacka
23 700 EUR
Камион миксер за бетон VOLVO FM 380, 2006
Камион миксер за бетон Scania P 360 8x4 Betonmischer 9m³ Hardox
Scania P 360 8x4 Betonmischer 9m³ Hardox
2014, 248 011 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Peine
54 900 EUR
Камион миксер за бетон Scania P 360 8x4 Betonmischer 9m³ Hardox, 2014
Камион миксер за бетон Scania P380 8X4 9m3 Trommel
Scania P380 8X4 9m3 Trommel
2007, 388 000 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Porta Westfalica
22 900 EUR
Камион миксер за бетон Scania P380 8X4 9m3 Trommel, 2007

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.