Користени и нови Камиони миксери за бетон SINOTRUK за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Камиони миксери за бетон SINOTRUK

6
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
SINOTRUK
Howo - Камион миксер за бетон: слика 1
Howo - Камион миксер за бетон: слика 2
Howo - Камион миксер за бетон: слика 3
Howo - Камион миксер за бетон: слика 4
Howo - Камион миксер за бетон: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Камион миксер за бетон Howo

202156907 km
Кина
Објавено: 1мес 9ден

33 724EUR

 • ≈ 2 074 555 MKD
 • ≈ 36 496 USD
202156907 km
Кина
Контактирајте го продавачот
HOWO 371 - Камион миксер за бетон: слика 1

Камион миксер за бетон HOWO 371

2018371 hp
Кина, JINING
Објавено: 1мес 12ден

14 565EUR

Цена со ДДВ

 • ≈ 895 976 MKD
 • ≈ 15 762 USD
2018371 hp
Кина, JINING
Контактирајте го продавачот
Howo ZZ1257N4347C1 - Камион миксер за бетон: слика 1
Howo ZZ1257N4347C1 - Камион миксер за бетон: слика 2
Howo ZZ1257N4347C1 - Камион миксер за бетон: слика 3
Howo ZZ1257N4347C1 - Камион миксер за бетон: слика 4
Howo ZZ1257N4347C1 - Камион миксер за бетон: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Камион миксер за бетон Howo ZZ1257N4347C1

201667888 km4000 ч
Кина
Објавено: 5мес 7ден

16 586EUR

 • ≈ 1 020 299 MKD
 • ≈ 17 949 USD
201667888 km4000 ч
Кина
Контактирајте го продавачот
Howo ZLJ5253GJB1 - Камион миксер за бетон: слика 1
Howo ZLJ5253GJB1 - Камион миксер за бетон: слика 2
Howo ZLJ5253GJB1 - Камион миксер за бетон: слика 3
Howo ZLJ5253GJB1 - Камион миксер за бетон: слика 4
Howo ZLJ5253GJB1 - Камион миксер за бетон: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Камион миксер за бетон Howo ZLJ5253GJB1

2021243 hp
Кина
Објавено: 5мес 7ден

25 800EUR

 • ≈ 1 587 105 MKD
 • ≈ 27 920 USD
2021243 hp
Кина
Контактирајте го продавачот
SINOTRUK HOWO 6x4 drive 10 wheels transit mixer cement truck - Камион миксер за бетон: слика 1
SINOTRUK HOWO 6x4 drive 10 wheels transit mixer cement truck - Камион миксер за бетон: слика 2
SINOTRUK HOWO 6x4 drive 10 wheels transit mixer cement truck - Камион миксер за бетон: слика 3
SINOTRUK HOWO 6x4 drive 10 wheels transit mixer cement truck - Камион миксер за бетон: слика 4
SINOTRUK HOWO 6x4 drive 10 wheels transit mixer cement truck - Камион миксер за бетон: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Камион миксер за бетон SINOTRUK HOWO 6x4 drive 10 wheels transit mixer cement truck

Нето тежина: 13000 kgКорисна носивост: 12000 kg371 hp
Кина, Hefei
Објавено: 7мес 11ден
Прашајте за цена
Нето тежина: 13000 kgКорисна носивост: 12000 kg371 hp
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
HOWO 6x4 drive 10 wheel truck mixer - Камион миксер за бетон: слика 1
HOWO 6x4 drive 10 wheel truck mixer - Камион миксер за бетон: слика 2
HOWO 6x4 drive 10 wheel truck mixer - Камион миксер за бетон: слика 3
HOWO 6x4 drive 10 wheel truck mixer - Камион миксер за бетон: слика 4
HOWO 6x4 drive 10 wheel truck mixer - Камион миксер за бетон: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)
Прашајте за цена
Кина
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Камиони миксери за бетон SINOTRUK
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.