Камион миксер за бетон MAN TGS 32.420 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9 m3 од Германија, 85900 EUR за продажба - ID: 6929597
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Камион миксер за бетон MAN TGS 32.420 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9 m3

Онлајн: 1мес 11ден

Бренд MAN
Број на оглас VTC10484
Година на производство 2019
Километража 152 253 km
Бруто тежина 34 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +49 5613...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 419 cc
 • излезна моќност: 420 hp (313 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 8x4
 • број на оски: 4-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • клима уред
 • контролор на брзината
85900 EUR
85 900
EUR
 • 5 350 745 MKD
 • 94 600 USD

Цена без ДДВ

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
09:21
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион миксер за бетон Renault C-Series C 430/32 8X4
Renault C-Series C 430/32 8X4
2016, 227 496 km, 8x4, Дизел
Франција, CLERMONT FERRAND
Камион миксер за бетон Renault C-Series C 430/32 8X4, 2016
Камион миксер за бетон MAN TGA 35.360 8X4 BB
MAN TGA 35.360 8X4 BB
27 900 EUR
2005, 480 000 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Естонија, Tallinn
Камион миксер за бетон MAN TGA 35.360 8X4 BB, 2005
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.430 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9 m3
MAN TGS 32.430 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9 m3
99 900 EUR
2020, 57 168 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.430 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9 m3, 2020
Камион миксер за бетон MAN TG-S 32.420 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³
MAN TG-S 32.420 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³
84 900 EUR
2017, 132 435 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Peine
Камион миксер за бетон MAN TG-S 32.420 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³, 2017
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.400 8x4 Euro 5 Betonmischer Schwing 9 m3
MAN TGS 32.400 8x4 Euro 5 Betonmischer Schwing 9 m3
48 500 EUR
2012, 316 344 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.400 8x4 Euro 5 Betonmischer Schwing 9 m3, 2012
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.420 8X4 Imer 9m3 Alcoa's Steelsuspension Euro 6
MAN TGS 32.420 8X4 Imer 9m3 Alcoa's Steelsuspension Euro 6
98 200 EUR
2019, 60 146 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Холандија, Veghel
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.420 8X4 Imer 9m3 Alcoa's Steelsuspension Euro 6, 2019
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.400 8x4 Betonmischer 9m³ TOP ZUSTAND
MAN TGS 32.400 8x4 Betonmischer 9m³ TOP ZUSTAND
79 740 EUR
2017, 172 897 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, 36151 Burghaun/Gruben
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.400 8x4 Betonmischer 9m³ TOP ZUSTAND, 2017
Камион миксер за бетон MAN TG-S 32.440 8x4 Betonmischer Liebherr 9m³
MAN TG-S 32.440 8x4 Betonmischer Liebherr 9m³
79 000 EUR
2016, 190 391 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Peine
Камион миксер за бетон MAN TG-S 32.440 8x4 Betonmischer Liebherr 9m³, 2016
Камион миксер за бетон MAN 32.322 Betonmischer 9m2 8x4
MAN 32.322 Betonmischer 9m2 8x4
16 900 EUR
1994, 450 000 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Hamburg
Камион миксер за бетон MAN 32.322 Betonmischer 9m2 8x4, 1994
Камион миксер за бетон MAN TG-S 32.400 8x4 BB Betonmischer Liebherr 9m³
MAN TG-S 32.400 8x4 BB Betonmischer Liebherr 9m³
79 900 EUR
2016, 171 692 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Peine
Камион миксер за бетон MAN TG-S 32.400 8x4 BB Betonmischer Liebherr 9m³, 2016
Камион миксер за бетон MAN TG-S 32.400 8x4 BB Betonmischer Liebherr 9m³
MAN TG-S 32.400 8x4 BB Betonmischer Liebherr 9m³
66 900 EUR
2014, 250 088 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Peine
Камион миксер за бетон MAN TG-S 32.400 8x4 BB Betonmischer Liebherr 9m³, 2014
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.400 * Betonmischer * 8x4 * Top Zustand
MAN TGS 32.400 * Betonmischer * 8x4 * Top Zustand
63 900 EUR
2014, 184 000 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Полска, Męcina
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.400 * Betonmischer * 8x4 * Top Zustand, 2014
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.400 Betonmischer * 8x4 * Top Zustand !
MAN TGS 32.400 Betonmischer * 8x4 * Top Zustand !
44 900 EUR
2012, 188 000 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Полска, Męcina
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.400 Betonmischer * 8x4 * Top Zustand !, 2012
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.400 * Betonmischer * 8x4 * Top Zustand
MAN TGS 32.400 * Betonmischer * 8x4 * Top Zustand
41 900 EUR
2010, 273 000 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Полска, Męcina
Камион миксер за бетон MAN TGS 32.400 * Betonmischer * 8x4 * Top Zustand, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge
t1 old