Камион миксер за бетон Howo ZLJ5253GJB1 од Кина, 25800 EUR за продажба - ID: 7725927
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

25 800EUR

  • ≈ 1 587 105 MKD
  • ≈ 27 920 USD

Howo ZLJ5253GJB1

Камион миксер за бетонHowo ZLJ5253GJB1
2021|243 hp

25 800EUR

Контактирајте го продавачот

Камион миксер за бетон Howo ZLJ5253GJB1

Објавено: 5мес 8ден

Додај во омилени
PDF
Камион миксер за бетон Howo ZLJ5253GJB1: слика 1
Камион миксер за бетон Howo ZLJ5253GJB1: слика 2
Камион миксер за бетон Howo ZLJ5253GJB1: слика 3
Камион миксер за бетон Howo ZLJ5253GJB1: слика 4
Камион миксер за бетон Howo ZLJ5253GJB1: слика 5
Камион миксер за бетон Howo ZLJ5253GJB1: слика 6
Ask for all available pictures

Објавено: 5мес 8ден

Додај во омилени
PDF

25 800EUR

  • ≈ 1 587 105 MKD
  • ≈ 27 920 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Модел

Година на производство

2021
Капацитет

14 m³
Локација

Кина, Minhang District, Shanghai

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Мотор/погонска група
емисиона класа

Евро 5
гориво

дизел
излезна моќност

243 hp
мотор

in-line
менувач

рачен
пренос

manual
Опрема
миксер

Zoomlion
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

25 800EUR

  • ≈ 1 587 105 MKD
  • ≈ 27 920 USD
Кина, No. 1688 South Lianhua Road, Minhang District, Shanghai,China
Локално време на дилерот:
18:25
Доверлив
2 Повеќе од 2 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Toaks International Trading Company