Камион миксер за бетон Howo 375 од Кина, 20531 EUR за продажба - ID: 6942165
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
HOWO 380 - камион миксер за бетон
 5
19 584 EUR
Цена без ДДВ
2015
2 500 ч

Објавено: 1год 10мес

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Камион миксер за бетон Howo 375

Бренд SINOTRUK
Модел Howo 375
Година на производство 2019
Технички преглед 02.01.2023
Машински часови 2 313 ч
Локација Кина, shang hai city of china
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 99%
  • задни гуми: 99%
Доплнително
  • гаранција
  • број на претходни сопственици: 1
20 531
EUR

14 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED
t1 old