Истоварувачи


1 099
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 55 1/55   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Neuson 9001 Diesel, 4x4 Drive, Front Tip, 9000kg Capacity  - мини истоварувач
 16
13 900 EUR

Мини истоварувач

2014
3 154 ч
116 hp

Онлајн: 8мес 21ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11239

Neuson 3001 - мини истоварувач
 8
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2018
305 ч
Корисна носивост: 3 000 kg
35 hp

Онлајн: 23час 20мин

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Австрија, Ansfelden

Neuson 4001 - мини истоварувач
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2018
552 ч
Корисна носивост: 3 500 kg
46 hp

Онлајн: 23час 20мин

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Австрија, Ansfelden

Terex TA 30 dump truck Muldenkipper  - голем истоварувач/ камион за камења
 7
Прашајте за цена

Голем истоварувач/ камион за камења

1999
18 170 ч

Онлајн: 23час 58мин

Issleib-Nutzfahrzeuge

Германија, Deutschland

Volvo a60H  - зглобен истоварувач
 11
550 000 EUR

Зглобен истоварувач

2017
1 200 ч
669 hp

Онлајн: 1ден

Yellowdozer

Холандија, Niederlande

HOWO 375 - истоварувач
 6
16 488 EUR

Истоварувач

2017
4 828 km
1 800 ч
Нето тежина: 11 340 kg

Онлајн: 1ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210123-10

Volvo A30D  - зглобен истоварувач
 8
Прашајте за цена

Зглобен истоварувач

2007
17 062 ч

Онлајн: 1ден

PLANT & INDUSTRIAL EQUIPMENT LTD

Обединето Кралство, Grossbritannien

VOLVO A 25 D - зглобен истоварувач
 6
43 850 EUR

Зглобен истоварувач

2002
80 000 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Złotów

Caterpillar 775G - голем истоварувач/ камион за камења
 9
Прашајте за цена

Голем истоварувач/ камион за камења

2014
15 200 ч
Корисна носивост: 60 000 kg
836 hp

Онлајн: 1ден

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

KOMATSU HM300-5 - зглобен истоварувач
 4
140 000 EUR

Зглобен истоварувач

2018
3 700 ч

Онлајн: 1ден

A.N. INTERNATIONAL B.V.

Холандија, VALERIUSSTRAAT 00008 4351NL VEERE, the Netherlands

Wacker 4001 - мини истоварувач
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2005

Онлајн: 1ден

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Австрија, Ansfelden

Kubota KC250HR - мини истоварувач
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2008

Онлајн: 1ден

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Австрија, Ansfelden

Neuson 1001 - мини истоварувач
 9
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2018
659 ч
Корисна носивост: 850 kg
25 hp

Онлајн: 1ден

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Австрија, Ansfelden

Neuson 2001 - мини истоварувач
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2018

Онлајн: 1ден

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Австрија, Ansfelden

Neuson 1501 - мини истоварувач
 8
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2018
431 ч
Корисна носивост: 1 500 kg
25 hp

Онлајн: 1ден

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Австрија, Ansfelden

TEREX TA9 4x4 - мини истоварувач
 20
Аукција

Мини истоварувач

2013

Онлајн: 2ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

CATERPILLAR 775B - голем истоварувач/ камион за камења
 20
Аукција

Голем истоварувач/ камион за камења

1994
35 335 ч

Онлајн: 2ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

VOLVO A40D 6x6 - зглобен истоварувач
 20
Аукција

Зглобен истоварувач

2002
226 048 km

Онлајн: 2ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

VOLVO A30C - зглобен истоварувач
 20
Аукција

Зглобен истоварувач

1998

Онлајн: 2ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

TEREX  - мини истоварувач
 8
6 500 EUR

Мини истоварувач

Корисна носивост: 1 000 kg

Онлајн: 2ден

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 9765

BELL B50D - зглобен истоварувач
 6
Прашајте за цена

Зглобен истоварувач

2007
14 725 ч

Онлајн: 2ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, Baienfurt

Идентификација 6451807021

1 2 3 55   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.