Користени и нови истоварувачи за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Истоварувачи


1 410
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 71 1/71   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Komatsu CD50-1  - истоварувач со гасеници
68 000 EUR
Цена без ДДВ
Caterpillar 773B - 2012 Certified Rebuild | EU Machine - голем истоварувач/ камион за камења
99 500 EUR
Цена без ДДВ
CATERPILLAR 777 D, 14 PCS - голем истоварувач/ камион за камења
 9
276 000 EUR

Голем истоварувач/ камион за камења

2013
15 000 ч

Export Technique Oü

7

Финска, Kuopio

Број на оглас 4+10 05-2023

 Bell B30D - зглобен истоварувач
 4
90 000 EUR

Зглобен истоварувач

2013
12 800 ч

ULTIMATE PLANT EXPORTER LTD

Ирска, Cappanacreha

Hydrema 912 C | 17 TON | WITH REGISTRATION - зглобен истоварувач
 20
29 500 EUR
Цена без ДДВ

Зглобен истоварувач

2003
6 019 ч
Нето тежина: 6 860 kg
123 hp

Објавено: 15мин

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Холандија, Marknesse

Број на оглас 111913-1

WACKER NEUSON DT10 - истоварувач
 20
7 000 EUR
Цена без ДДВ
Аукција

Истоварувач

2014
12 hp

Објавено: 25мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

JCB HTD5 - мини истоварувач
 8
3 000 EUR
Цена без ДДВ
Аукција

Мини истоварувач

2019
Нето тежина: 515 kg
5 hp

Објавено: 2час 15мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

JCB 9TFT - истоварувач
 20
6 000 EUR
Цена без ДДВ
Аукција

Истоварувач

2016
1 076 ч
Корисна носивост: 9 000 kg
75 hp

Објавено: 2час 17мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Thwaites Mach 590 - истоварувач
 14
5 000 EUR
Цена без ДДВ
Аукција

Истоварувач

2012
Нето тежина: 13 650 kg
Корисна носивост: 9 000 kg
95 hp

Објавено: 2час 19мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Thwaites MACH2065 - истоварувач
 16
4 500 EUR
Цена без ДДВ
Аукција

Истоварувач

2015
2 599 ч
Нето тежина: 4 420 kg
Корисна носивост: 6 000 kg

Објавено: 3час 5мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Thwaites MACH690 - истоварувач
 15
6 000 EUR
Цена без ДДВ
Аукција

Истоварувач

2014
3 024 ч
Нето тежина: 13 740 kg
Корисна носивост: 9 000 kg

Објавено: 3час 15мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

QINGDAO PROMISING 2.0T Small Articulated Dumper DP20 - зглобен истоварувач
 9
6 500 EUR
Цена без ДДВ

Зглобен истоварувач

Ново
2023
10 km
5 ч
Нето тежина: 3 950 kg
Корисна носивост: 2 000 kg
34 hp

Објавено: 7час 27мин

QINGDAO PROMISING INTERNATIONAL CO., LTD.

7

Кина, Qingdao

Број на оглас 20211105DP20

WACKER NEUSON DT08D PROLINE Self-Loading - истоварувач со гасеници
 15
Аукција

Истоварувач со гасеници

2013
783 ч

Објавено: 12час 32мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

10

Холандија, MOERDIJK, NLD

CAT 730C - зглобен истоварувач
 22
Аукција

Зглобен истоварувач

2015
6 866 ч

Објавено: 12час 33мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

10

Холандија, MOERDIJK, NLD

WACKER NEUSON DT08D PROLINE Self-Loading - истоварувач со гасеници
 14
Аукција

Истоварувач со гасеници

2013
651 ч

Објавено: 12час 38мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

10

Холандија, MOERDIJK, NLD

TEREX TA25 - зглобен истоварувач
 7
Аукција

Зглобен истоварувач

2004

Објавено: 12час 39мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain - Ocana

10

Шпанија, OCANA, ESP

 GGW500 Mini dumper - мини истоварувач
 12
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2022

Објавено: 1ден

Gunter Machine

Холандија, Sevenum

CATERPILLAR 730-04 - зглобен истоварувач
330 000 EUR

Зглобен истоварувач

2021
1 013 ч

Објавено: 1ден

Bergerat USED

Белгија, OVERIJSE

Број на оглас 3T301620

CATERPILLAR 730-04 - зглобен истоварувач
 20
330 000 EUR

Зглобен истоварувач

2021
1 035 ч

Објавено: 1ден

Bergerat USED

Белгија, OVERIJSE

Број на оглас 3T301624

O&K DUMPER REP.OBJ - зглобен истоварувач
 20
9 455 EUR

Зглобен истоварувач

1989

Објавено: 1ден

ATS Sweden

Шведска, Örebro

Број на оглас S6200

O&K D23.2 - зглобен истоварувач
 20
13 790 EUR

Зглобен истоварувач

1990
223 hp

Објавено: 1ден

ATS Sweden

Шведска, Örebro

Број на оглас S6189

Terex TA5s (3595) - мини истоварувач
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2010
2 796 ч

Објавено: 1ден

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

8

Австрија, Ansfelden

Број на оглас 3595

Terex TA6s (3628) - мини истоварувач
 10
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2014
2 768 ч
Корисна носивост: 6 000 kg
93 hp

Објавено: 1ден

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

8

Австрија, Ansfelden

Број на оглас 3628N

Terex TA5s (3595) - мини истоварувач
Прашајте за цена

Мини истоварувач

2010
2 796 ч

Објавено: 1ден

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

8

Австрија, Ansfelden

Број на оглас 3595N

1 2 3 71   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Dumpers
t1 old