Градежна опрема Stuer-Egge LP 22 eigen gewicht LED-bord 12V. од Холандија, 1000 EUR за продажба - ID: 7747699
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
22 x 108 nacke, serie 12 - Градежна опрема: слика 1
22 x 108 nacke, serie 12 - Градежна опрема: слика 2
22 x 108 nacke, serie 12 - Градежна опрема: слика 3
22 x 108 nacke, serie 12 - Градежна опрема: слика 4
22 x 108 nacke, serie 12 - Градежна опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

22 x 108 nacke, serie 12

Шведска
Објавено: 9денБрој на оглас S6976

615EUR

 • ≈ 37 782 MKD
 • ≈ 664 USD
star
Шведска
emailКонтактирајте го продавачот
Elspro N8LED - Градежна опрема: слика 1
Elspro N8LED - Градежна опрема: слика 2
Elspro N8LED - Градежна опрема: слика 3
Elspro N8LED - Градежна опрема: слика 4
Elspro N8LED - Градежна опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Elspro N8LED

Германија
Објавено: 5ден

750EUR

gavelАукција
 • ≈ 46 075 MKD
 • ≈ 810 USD
star
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Gothe & Co. 53910-22-150 - Градежна опрема: слика 1
Gothe & Co. 53910-22-150 - Градежна опрема: слика 2
Gothe & Co. 53910-22-150 - Градежна опрема: слика 3

Gothe & Co. 53910-22-150

Германија
Објавено: 8ден

3 000EUR

gavelАукција
 • ≈ 184 302 MKD
 • ≈ 3 242 USD
star
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Hilti GPB 6X-A22 - Градежна опрема: слика 1
Hilti GPB 6X-A22 - Градежна опрема: слика 2
Hilti GPB 6X-A22 - Градежна опрема: слика 3
Hilti GPB 6X-A22 - Градежна опрема: слика 4

Hilti GPB 6X-A22

2019
Холандија, Amsterdam
Објавено: 5ден

650EUR

gavelАукција
 • ≈ 39 932 MKD
 • ≈ 702 USD
star
2019
Холандија, Amsterdam
emailКонтактирајте го продавачот
Unused CHainsaw Chain, 100, 3/8" LP1.3mm JL9D-3S-100R (6 of) - Градежна опрема: слика 1
Unused CHainsaw Chain, 100, 3/8" LP1.3mm JL9D-3S-100R (6 of) - Градежна опрема: слика 2
Unused CHainsaw Chain, 100, 3/8" LP1.3mm JL9D-3S-100R (6 of) - Градежна опрема: слика 3
Unused CHainsaw Chain, 100, 3/8" LP1.3mm JL9D-3S-100R (6 of) - Градежна опрема: слика 4
Unused CHainsaw Chain, 100, 3/8" LP1.3mm JL9D-3S-100R (6 of) - Градежна опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Unused CHainsaw Chain, 100, 3/8" LP1.3mm JL9D-3S-100R (6 of)

Ново
Германија
Објавено: 26денБрој на оглас 200228862
gavelАукција
star
Ново
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
PHV Trafiktrailer - Градежна опрема, Приколка: слика 1
PHV Trafiktrailer - Градежна опрема, Приколка: слика 2
PHV Trafiktrailer - Градежна опрема, Приколка: слика 3
PHV Trafiktrailer - Градежна опрема, Приколка: слика 4
PHV Trafiktrailer - Градежна опрема, Приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (31)

PHV Trafiktrailer

2011
Данска, Glostrup
Објавено: 6мес 22ден

3 374EUR

gavelАукција
 • ≈ 207 279 MKD
 • ≈ 3 646 USD
star
2011
Данска, Glostrup
emailКонтактирајте го продавачот
Montabert V2500 - Градежна опрема: слика 1

Montabert V2500

2021
Полска
Објавено: 19денБрој на оглас V250850988

55 000EUR

gavelАукција
 • ≈ 3 378 886 MKD
 • ≈ 59 441 USD
star
2021
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Hama MC3V - Градежна опрема: слика 1
Hama MC3V - Градежна опрема: слика 2
Hama MC3V - Градежна опрема: слика 3
Hama MC3V - Градежна опрема: слика 4
Hama MC3V - Градежна опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Hama MC3V

Холандија, Amsterdam
Објавено: 5ден

753EUR

gavelАукција
 • ≈ 46 260 MKD
 • ≈ 813 USD
star
Холандија, Amsterdam
emailКонтактирајте го продавачот
MARATHON V6030HD 15488 - Градежна опрема: слика 1
MARATHON V6030HD 15488 - Градежна опрема: слика 2
MARATHON V6030HD 15488 - Градежна опрема: слика 3
MARATHON V6030HD 15488 - Градежна опрема: слика 4
MARATHON V6030HD 15488 - Градежна опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

MARATHON V6030HD 15488

Мексико
Објавено: 7мес 11денБрој на оглас 15488

6 476EUR

 • ≈ 397 848 MKD
 • ≈ 6 998 USD
star
Мексико
emailКонтактирајте го продавачот
MARATHON V6030HD 16766 - Градежна опрема: слика 1
MARATHON V6030HD 16766 - Градежна опрема: слика 2
MARATHON V6030HD 16766 - Градежна опрема: слика 3
MARATHON V6030HD 16766 - Градежна опрема: слика 4
MARATHON V6030HD 16766 - Градежна опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

MARATHON V6030HD 16766

Мексико
Објавено: 6мес 9денБрој на оглас 16766
Прашајте за цена
star
Мексико
emailКонтактирајте го продавачот
KELCO K116V 12659 - Градежна опрема: слика 1
KELCO K116V 12659 - Градежна опрема: слика 2
KELCO K116V 12659 - Градежна опрема: слика 3
KELCO K116V 12659 - Градежна опрема: слика 4
KELCO K116V 12659 - Градежна опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

KELCO K116V 12659

Мексико
Објавено: 7мес 11денБрој на оглас 12659

2 081EUR

 • ≈ 127 844 MKD
 • ≈ 2 249 USD
star
Мексико
emailКонтактирајте го продавачот
Piusi 240V Fuel Pump - Градежна опрема: слика 1
Piusi 240V Fuel Pump - Градежна опрема: слика 2
Piusi 240V Fuel Pump - Градежна опрема: слика 3
Piusi 240V Fuel Pump - Градежна опрема: слика 4
Piusi 240V Fuel Pump - Градежна опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Piusi 240V Fuel Pump

Обединето Кралство
Објавено: 1мес 4денБрој на оглас 100305347
gavelАукција
star
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот

Градежна опрема, Приколка Stuer-Egge LP 22 eigen gewicht LED-bord 12V.

Објавено: 2мес 6ден

Хм, се чини ставка продадена
Градежна опрема, Приколка Stuer-Egge LP 22 eigen gewicht LED-bord 12V.: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Градежна опрема, Приколка Stuer-Egge LP 22 eigen gewicht LED-bord 12V.: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 2мес 6ден

ПРОДАДЕНО

1 000EUR

 • ≈ 61 434 MKD
 • ≈ 1 080 USD

8 Јануари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Број на оглас

9625110
Година на производство

2011
Нето тежина

1300 kg
Корисна носивост

750 kg
Локација

Холандија, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen, Putten, Gelderland
Шасија/суспензија
број на оски

1-оски
Повеќе информации

brand: Stuer-Egge; type: LP 22 eigen gewicht LED-bord 12V.; year: 2011; number of axis: 1; cargo body size L: 285 cm; cargo body size W: 150 cm; load capacity: 750 kg; description: ; hydraulically foldable; unfolded height: 465 cm; own weight: 1300 kg; Equipped with: LED signal board, dimensions. approx. 155x155 cm; 4x warning lamp; "Kubo" diesel driven battery charger, 12 V., read hours stand 2438 hours; 2x 12V. battery; "Niches" operation; plastic material bin; drawbar eye, Ø 40 mm; ATTENTION! no subscription, no line-in chip present; Belgian registration;height: 180; Width: 215; length: 450; Chassis number: 19150611; Nationality documentation: Belgisch;

ПРОДАДЕНО

1 000EUR

 • ≈ 61 434 MKD
 • ≈ 1 080 USD

8 Јануари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Troostwijk Auctions