Користени и нови Градежни опреми MERCEDES-BENZ за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Градежни опреми MERCEDES-BENZ


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 1992 HOBART MB 6698 - Опрема за заварување: слика 1
 1992 HOBART MB 6698 - Опрема за заварување: слика 2
 1992 HOBART MB 6698 - Опрема за заварување: слика 3
 1992 HOBART MB 6698 - Опрема за заварување: слика 4
 1992 HOBART MB 6698 - Опрема за заварување: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

1992 HOBART MB 6698

1992
Мексико, 31608, Cuauhtémoc
Објавено: 7мес 11ден Број на оглас 6698

2 544 EUR

star
1992
Мексико, 31608, Cuauhtémoc
email Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz V10 300 pk hydrauliekunit - Градежна опрема: слика 1
Mercedes-Benz V10 300 pk hydrauliekunit - Градежна опрема: слика 2
Mercedes-Benz V10 300 pk hydrauliekunit - Градежна опрема: слика 3
Mercedes-Benz V10 300 pk hydrauliekunit - Градежна опрема: слика 4
Mercedes-Benz V10 300 pk hydrauliekunit - Градежна опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Mercedes-Benz V10 300 pk hydrauliekunit

4 122 ч Нето тежина: 2 750 kg Дизел 300 hp
Холандија, Veen
Објавено: 7мес 13ден Број на оглас 0001986

2 750 EUR

Цена без ДДВ

star
4 122 ч Нето тежина: 2 750 kg Дизел 300 hp
Холандија, Veen
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Construction equipment - MERCEDES-BENZ
t1 old