Градежна опрема Hiretech HT8 Floor Sander (Spares) од Обединето Кралство за продажба - ID: 7701252
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

gavel

Аукција

Hiretech HT8 Floor Sander (Spares)

Градежна опрема Hiretech HT8 Floor Sander (Spares)

Објавено: 14ден

Додај во омилени
PDF
Градежна опрема Hiretech HT8 Floor Sander (Spares): слика 1
Градежна опрема Hiretech HT8 Floor Sander (Spares): слика 2
Градежна опрема Hiretech HT8 Floor Sander (Spares): слика 3
Градежна опрема Hiretech HT8 Floor Sander (Spares): слика 4
Градежна опрема Hiretech HT8 Floor Sander (Spares): слика 5
Градежна опрема Hiretech HT8 Floor Sander (Spares): слика 6
Градежна опрема Hiretech HT8 Floor Sander (Spares): слика 7
Градежна опрема Hiretech HT8 Floor Sander (Spares): слика 8
Ask for all available pictures

Објавено: 14ден

Додај во омилени
PDF
gavel

Аукција

Контактирајте го продавачот
Број на оглас

100302315
VIN

02315, 02315
За делови

Локација

Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Доплнително
достапни единици

1
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
Повеќе информации

Control number: 0113

Hiretech HT8 Floor Sander (Spares) - 02315

 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
gavel

Аукција

Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore
watch_later
Локално време на дилерот:
19:25
4.4
Осврти: 67
Испратете порака
Доверлив
5 Повеќе од 5 години со Truck1

Лица за контакт
person
person
person
person

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - EURO AUCTIONS (UK) LTD