Генераторска поставка Sdmo Cummins - 180 kVA Generator - DPX-11858

Онлајн: 4мес 21ден

Бренд CUMMINS
Идентификација DPX-11858
Година на производство 1993
Оштетено
Машински часови 10 802 ч
Бруто тежина 2 900 kg
Транспортна должина 4 000 mm
Транспортна ширина 1 260 mm
Транспортна висина 2 450 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Oudenbosch
Телефон +31 (0) 6-49...
Мотор/погонска група
  • мотор: Cummins 6CTA
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • сертификати: CE, EPA, CE
4950 EUR
4 950
EUR
  • 304 385 MKD
  • 5 511 USD

DPX Power
Продавач
DPX Power
Холандија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
05:06
4 950
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Генераторска поставка Sdmo V275 - 275 kVA Generator - DPX-17200
Sdmo V275 - 275 kVA Generator - DPX-17200
2019
Холандија, Oudenbosch
31 250 EUR
Генераторска поставка Sdmo V275 - 275 kVA Generator - DPX-17200, 2019
Генераторска поставка Sdmo V700 - 700 kVA Generator - DPX-17207
Sdmo V700 - 700 kVA Generator - DPX-17207
2019
Холандија, Oudenbosch
74 000 EUR
Генераторска поставка Sdmo V700 - 700 kVA Generator - DPX-17207, 2019
Генераторска поставка Sdmo J165 - 165 kVA Generator - DPX-17108
Sdmo J165 - 165 kVA Generator - DPX-17108
2019
Холандија, Oudenbosch
19 900 EUR
Генераторска поставка Sdmo J165 - 165 kVA Generator - DPX-17108, 2019
Генераторска поставка Sdmo J200 - 200 kVA Generator - DPX-17109
Sdmo J200 - 200 kVA Generator - DPX-17109
2019
Холандија, Oudenbosch
21 900 EUR
Генераторска поставка Sdmo J200 - 200 kVA Generator - DPX-17109, 2019
Генераторска поставка Sdmo V350 - 350 kVA Generator - DPX-17201
Sdmo V350 - 350 kVA Generator - DPX-17201
2019
Холандија, Oudenbosch
36 000 EUR
Генераторска поставка Sdmo V350 - 350 kVA Generator - DPX-17201, 2019
Генераторска поставка Sdmo J88 - 88 kVA Generator - DPX-17105
Sdmo J88 - 88 kVA Generator - DPX-17105
2019
Холандија, Oudenbosch
12 400 EUR
Генераторска поставка Sdmo J88 - 88 kVA Generator - DPX-17105, 2019
Генераторска поставка Sdmo V440 - 440 kVA Generator - DPX-17203
Sdmo V440 - 440 kVA Generator - DPX-17203
2019
Холандија, Oudenbosch
41 000 EUR
Генераторска поставка Sdmo V440 - 440 kVA Generator - DPX-17203, 2019
Генераторска поставка Sdmo J66 - 66 kVA Generator - DPX-17103
Sdmo J66 - 66 kVA Generator - DPX-17103
2019
Холандија, Oudenbosch
10 850 EUR
Генераторска поставка Sdmo J66 - 66 kVA Generator - DPX-17103, 2019
Генераторска поставка Sdmo J250 - 250 kVA Generator - DPX-17111
Sdmo J250 - 250 kVA Generator - DPX-17111
2019
Холандија, Oudenbosch
26 750 EUR
Генераторска поставка Sdmo J250 - 250 kVA Generator - DPX-17111, 2019
Генераторска поставка Sdmo K33 - 33 kVA Generator - DPX-17004
Sdmo K33 - 33 kVA Generator - DPX-17004
2019
Холандија, Oudenbosch
8 750 EUR
Генераторска поставка Sdmo K33 - 33 kVA Generator - DPX-17004, 2019
Генераторска поставка Sdmo K16 - 16 kVA Generator - DPX-17002
Sdmo K16 - 16 kVA Generator - DPX-17002
2019
Холандија, Oudenbosch
6 900 EUR
Генераторска поставка Sdmo K16 - 16 kVA Generator - DPX-17002, 2019
Генераторска поставка Sdmo K44 - 44 kVA Generator - DPX-17005
Sdmo K44 - 44 kVA Generator - DPX-17005
2019
Холандија, Oudenbosch
9 250 EUR
Генераторска поставка Sdmo K44 - 44 kVA Generator - DPX-17005, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.