Генераторска поставка Scania DC16 - 770 kVA Generator - DPX-17956

Онлајн: 4мес 11ден

Бренд SCANIA
Идентификација DPX-17956
Година на производство 2020
Бруто тежина 5 890 kg
Волумен 990 L
Транспортна должина 4 560 mm
Транспортна ширина 1 960 mm
Транспортна висина 2 520 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Niederlande, Oudenbosch
Телефон +31 (0) 6-49...
Мотор/погонска група
  • мотор: Scania, Scania DC16 078A 02-43
  • батерија: yes
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • гаранција
  • сертификати: EPA, CE, CE
54000 EUR
54 000
EUR
  • 3 332 043 MKD
  • 65 751 USD

Продавач
DPX Power
DPX Power Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
18:07
54 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка Scania DC16 - 660 kVA Generator - DPX-17954
Scania DC16 - 660 kVA Generator - DPX-17954
2020
Холандија, Klundert
45 000 EUR
Генераторска поставка Scania DC16 - 660 kVA Generator - DPX-17954, 2020
Генераторска поставка Scania DC16 - 715 kVA Generator - DPX-17955
Scania DC16 - 715 kVA Generator - DPX-17955
2020
Холандија, Klundert
49 000 EUR
Генераторска поставка Scania DC16 - 715 kVA Generator - DPX-17955, 2020
Генераторска поставка Scania DC13 - 440 kVA Generator - DPX-17951
Scania DC13 - 440 kVA Generator - DPX-17951
2020
Холандија, Klundert
35 000 EUR
Генераторска поставка Scania DC13 - 440 kVA Generator - DPX-17951, 2020
Генераторска поставка Scania DC13 - 500 kVA Generator - DPX-17952
Scania DC13 - 500 kVA Generator - DPX-17952
2020
Холандија, Klundert
37 900 EUR
Генераторска поставка Scania DC13 - 500 kVA Generator - DPX-17952, 2020
Генераторска поставка Scania DC9 - 330 kVA Generator - DPX-17950
Scania DC9 - 330 kVA Generator - DPX-17950
2020
Холандија, Klundert
30 000 EUR
Генераторска поставка Scania DC9 - 330 kVA Generator - DPX-17950, 2020
Генераторска поставка Scania DC13 - 550 kVA Generator - DPX-17953
Scania DC13 - 550 kVA Generator - DPX-17953
2020
Холандија, Klundert
38 250 EUR
Генераторска поставка Scania DC13 - 550 kVA Generator - DPX-17953, 2020
Генераторска поставка Scania DC13 - 400 kVA Generator - DPX-17950.2
Scania DC13 - 400 kVA Generator - DPX-17950.2
2020
Холандија, Klundert
33 500 EUR
Генераторска поставка Scania DC13 - 400 kVA Generator - DPX-17950.2, 2020
Генераторска поставка Scania DC9 - 350 kVA Generator - DPX-17950.1
Scania DC9 - 350 kVA Generator - DPX-17950.1
2020
Холандија, Klundert
31 500 EUR
Генераторска поставка Scania DC9 - 350 kVA Generator - DPX-17950.1, 2020
Генераторска поставка Scania DC12 - 300 kVA Generator - DPX-12364
Scania DC12 - 300 kVA Generator - DPX-12364
2006, 138 ч
Холандија, Klundert
14 750 EUR
Генераторска поставка Scania DC12 - 300 kVA Generator - DPX-12364, 2006
Генераторска поставка Scania Stage IIIA - DC9 - 275 kVA Generator - DPX-17820
Scania Stage IIIA - DC9 - 275 kVA Generator - DPX-17820
2020
Холандија, Klundert
27 500 EUR
Генераторска поставка Scania Stage IIIA - DC9 - 275 kVA Generator - DPX-17820, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 16 - 16 kVA Generator - DPX-19401
Atlas Copco QIS 16 - 16 kVA Generator - DPX-19401
2020
Холандија, Klundert
7 500 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 16 - 16 kVA Generator - DPX-19401, 2020
Генераторска поставка Sdmo K16 - 16 kVA Generator - DPX-17002
Sdmo K16 - 16 kVA Generator - DPX-17002
2019
Холандија, Klundert
7 250 EUR
Генераторска поставка Sdmo K16 - 16 kVA Generator - DPX-17002, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.