Слични понуди

Генераторска поставка Iveco NEF45SM1 - 66 kVA Generator - DPX-17550
Iveco NEF45SM1 - 66 kVA Generator - DPX-17550
2019
Холандија, Klundert
10 850 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF45SM1 - 66 kVA Generator - DPX-17550, 2019
Генераторска поставка Iveco NEF45TM2 - 109 kVA Generator - DPX-17552
Iveco NEF45TM2 - 109 kVA Generator - DPX-17552
2019
Холандија, Klundert
13 250 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF45TM2 - 109 kVA Generator - DPX-17552, 2019
Генераторска поставка Iveco NEF45SM2 - 82 kVA Generator - DPX-17551
Iveco NEF45SM2 - 82 kVA Generator - DPX-17551
2019
Холандија, Klundert
11 500 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF45SM2 - 82 kVA Generator - DPX-17551, 2019
Генераторска поставка Iveco NEF45TM3 - 136 kVA Generator - DPX-17553
Iveco NEF45TM3 - 136 kVA Generator - DPX-17553
2019
Холандија, Klundert
15 900 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF45TM3 - 136 kVA Generator - DPX-17553, 2019
Генераторска поставка Iveco NEF67TM4 - 154 KVA Generator - DPX-17554
Iveco NEF67TM4 - 154 KVA Generator - DPX-17554
2019
Холандија, Klundert
16 900 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF67TM4 - 154 KVA Generator - DPX-17554, 2019
Генераторска поставка Iveco NEF67TM7 - 220 kVA Generator - DPX-17556
Iveco NEF67TM7 - 220 kVA Generator - DPX-17556
2019
Холандија, Klundert
21 500 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF67TM7 - 220 kVA Generator - DPX-17556, 2019
Генераторска поставка Iveco NEF67TM4 - 190 kVA Generator - DPX-17555
Iveco NEF67TM4 - 190 kVA Generator - DPX-17555
2019
Холандија, Klundert
18 900 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF67TM4 - 190 kVA Generator - DPX-17555, 2019
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 45 - 45 kVA Generator - DPX-19404
Atlas Copco QIS 45 - 45 kVA Generator - DPX-19404
2019
Холандија, Klundert
10 950 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 45 - 45 kVA Generator - DPX-19404, 2019
Генераторска поставка 60KvA Twin Axle Generator, Iveco Engine
60KvA Twin Axle Generator, Iveco Engine
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка 60KvA Twin Axle Generator, Iveco Engine
Генераторска поставка Iveco NEF67TM1F - 150 kVA - Stage IIIA - DPX-17850
Iveco NEF67TM1F - 150 kVA - Stage IIIA - DPX-17850
2018
Холандија, Klundert
17 500 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF67TM1F - 150 kVA - Stage IIIA - DPX-17850, 2018
Генераторска поставка Iveco F4GE0455C - 60 kVA ( incomplete ) - DPX-12131
Iveco F4GE0455C - 60 kVA ( incomplete ) - DPX-12131
2011, 24 016 ч
Холандија, Klundert
2 650 EUR
Генераторска поставка Iveco F4GE0455C - 60 kVA ( incomplete ) - DPX-12131, 2011
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169
2005, 9 289 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169, 2005

Генераторска поставка Iveco NEF45 - 60 kVA Generator - DPX-12027

Бренд IVECO
Идентификација DPX-12027
Година на производство 2011
Машински часови 65 410 ч
Бруто тежина 1 600 kg
Транспортна должина 2 740 mm
Транспортна ширина 1 190 mm
Транспортна висина 1 780 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Niederlande, Oudenbosch
Мотор/погонска група
 • мотор: Iveco NEF45SM1A
 • батерија: yes
Шасија/суспензија
 • резервоар за гориво: yes
Доплнително
 • сертификати: CE, EPA, CE
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": генераторска поставка Iveco NEF45 - 60 kVA Generator - DPX-12027

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": генераторска поставка Iveco NEF45 - 60 kVA Generator - DPX-12027

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.