Слични понуди

Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12161
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12161
2007
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12161, 2007
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162
Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162
2007, 12 757 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162, 2007
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
2005, 16 042 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35
Himoinsa HYW-35
2016, Дизел, 1 360 ч
Шпанија, Tarragona
5 750 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 T5
Himoinsa HYW-35 T5
2007, Дизел, 15 992 ч
Шпанија, Oviedo
2 300 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 T5, 2007
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 T5
Himoinsa HYW-35 T5
2019, Дизел, 43 ч
Шпанија, Tarragona
7 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 T5, 2019
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60
Himoinsa HYW-60
2016, Дизел, 2 248 ч
Шпанија, Tarragona
8 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60
Himoinsa HYW-60
2016, Дизел, 993 ч
Шпанија, Tarragona
9 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169
2005, 9 289 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176
2005, 8 784 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176, 2005
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 35 - 35 kVA Generator - DPX-19403
Atlas Copco QIS 35 - 35 kVA Generator - DPX-19403
2020
Холандија, Klundert
9 900 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 35 - 35 kVA Generator - DPX-19403, 2020
Генераторска поставка Stephill 6KvA Generator, Yanmar Engine
Stephill 6KvA Generator, Yanmar Engine
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка Stephill 6KvA Generator, Yanmar Engine

Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12184

Бренд HIMOINSA
Идентификација DPX-12184
Година на производство 2007
Машински часови 21 000 ч
Бруто тежина 905 kg
Транспортна должина 2 010 mm
Транспортна ширина 950 mm
Транспортна висина 1 300 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Niederlande, Oudenbosch
Мотор/погонска група
 • мотор: Yanmar 4TNV98-GGEH
 • батерија: yes
Шасија/суспензија
 • резервоар за гориво: yes
Доплнително
 • сертификати: CE, EPA, CE
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12184

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12184

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.