Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12161

Онлајн: 2мес 1ден

Бренд HIMOINSA
Идентификација DPX-12161
Година на производство 2007
Бруто тежина 905 kg
Транспортна должина 2 020 mm
Транспортна ширина 1 000 mm
Транспортна висина 1 250 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Niederlande, Oudenbosch
Телефон +31 (0) 6-49...
Мотор/погонска група
  • мотор: Yanmar 4TNV98-GGEH
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • сертификати: EPA, CE
3500 EUR
3 500
EUR
  • 215 554 MKD
  • 4 189 USD

Продавач
DPX Power
DPX Power Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
01:15
3 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162
Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162
2007, 12 757 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162, 2007
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
2005, 16 042 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169
2005, 9 289 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169, 2005
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 35 - 35 kVA Generator - DPX-19403
Atlas Copco QIS 35 - 35 kVA Generator - DPX-19403
2020
Холандија, Klundert
9 900 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 35 - 35 kVA Generator - DPX-19403, 2020
Генераторска поставка Detroit Diesel 638 - 75 kVA Generator - DPX-11913
Detroit Diesel 638 - 75 kVA Generator - DPX-11913
2007, 16 525 ч
Холандија, Klundert
4 100 EUR
Генераторска поставка Detroit Diesel 638 - 75 kVA Generator - DPX-11913, 2007
Генераторска поставка Baudouin 4M06G35 - 33 kVA Generator - DPX-19553
Baudouin 4M06G35 - 33 kVA Generator - DPX-19553
2020
Холандија, Klundert
5 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 4M06G35 - 33 kVA Generator - DPX-19553, 2020
Генераторска поставка Scania DC13 - 440 kVA Generator - DPX-17951
Scania DC13 - 440 kVA Generator - DPX-17951
2020
Холандија, Klundert
35 000 EUR
Генераторска поставка Scania DC13 - 440 kVA Generator - DPX-17951, 2020
Генераторска поставка Scania DC13 - 500 kVA Generator - DPX-17952
Scania DC13 - 500 kVA Generator - DPX-17952
2020
Холандија, Klundert
37 900 EUR
Генераторска поставка Scania DC13 - 500 kVA Generator - DPX-17952, 2020
Генераторска поставка Scania DC16 - 660 kVA Generator - DPX-17954
Scania DC16 - 660 kVA Generator - DPX-17954
2020
Холандија, Klundert
45 000 EUR
Генераторска поставка Scania DC16 - 660 kVA Generator - DPX-17954, 2020
Генераторска поставка Scania DC16 - 715 kVA Generator - DPX-17955
Scania DC16 - 715 kVA Generator - DPX-17955
2020
Холандија, Klundert
49 000 EUR
Генераторска поставка Scania DC16 - 715 kVA Generator - DPX-17955, 2020
Генераторска поставка Scania DC9 - 330 kVA Generator - DPX-17950
Scania DC9 - 330 kVA Generator - DPX-17950
2020
Холандија, Klundert
30 000 EUR
Генераторска поставка Scania DC9 - 330 kVA Generator - DPX-17950, 2020
Генераторска поставка Scania DC16 - 770 kVA Generator - DPX-17956
Scania DC16 - 770 kVA Generator - DPX-17956
2020
Холандија, Klundert
54 000 EUR
Генераторска поставка Scania DC16 - 770 kVA Generator - DPX-17956, 2020

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.