Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916

Онлајн: 4мес 23ден

Бренд HIMOINSA
Идентификација DPX-11916
Година на производство 2011
Машински часови 18 780 ч
Бруто тежина 1 081 kg
Транспортна должина 2 110 mm
Транспортна ширина 990 mm
Транспортна висина 1 330 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Oudenbosch
Телефон +31 (0) 6-49...
Мотор/погонска група
  • мотор: Yanmar 4TNV98T
  • батерија: yes
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • сертификати: EPA, CE, CE
4350 EUR
4 350
EUR
  • 267 848 MKD
  • 4 797 USD

Продавач
DPX Power
DPX Power Холандија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
02:07
4 350
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173
Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173
2008, 13 204 ч
Холандија, Oudenbosch
4 600 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173, 2008
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
2005, 16 042 ч
Холандија, Oudenbosch
4 100 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955
Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955
2005, 6 858 ч
Холандија, Oudenbosch
4 250 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169
Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169
2005, 9 289 ч
Холандија, Oudenbosch
4 150 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12167
Himoinsa HIW30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12167
2003, 12 084 ч
Холандија, Oudenbosch
4 050 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12167, 2003
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176
2005, 8 784 ч
Холандија, Oudenbosch
4 250 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177
Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177
2006, 23 562 ч
Холандија, Oudenbosch
4 800 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177, 2006
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172
Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172
2006, 12 587 ч
Холандија, Oudenbosch
4 750 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172, 2006
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 45 - 45 kVA Generator - DPX-19404
Atlas Copco QIS 45 - 45 kVA Generator - DPX-19404
2019
Холандија, Oudenbosch
10 950 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 45 - 45 kVA Generator - DPX-19404, 2019
Генераторска поставка Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947
Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947
2005, 18 890 ч
Холандија, Oudenbosch
4 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170
Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170
2005, 11 531 ч
Холандија, Oudenbosch
4 400 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170, 2005
Генераторска поставка Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12032
Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12032
2011, 15 596 ч
Холандија, Oudenbosch
4 750 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12032, 2011

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.