Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Генераторска поставка Sdmo X 1100 Genset Generator MTU 904 KW 1130 KVA
Sdmo X 1100 Genset Generator MTU 904 KW 1130 KVA
2005, 6 400 ч
Германија, Allensbach
89 000 EUR
Генераторска поставка Sdmo X 1100 Genset Generator MTU 904 KW 1130 KVA, 2005
Генераторска поставка Generator 360 Kva APC E-TEC D300-4 IWE
Generator 360 Kva APC E-TEC D300-4 IWE
2004, 34 ч
Холандија, Roelofarendsveen
25 000 EUR
Генераторска поставка Generator 360 Kva APC E-TEC D300-4 IWE, 2004
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35
Himoinsa HYW-35
2008, 37 403 ч
Белгија, MONT-SAINT-GUIBERT
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35, 2008
Генераторска поставка Himoinsa HYW 45 Yanmar 45 kVA supersilent generatorset New !
Himoinsa HYW 45 Yanmar 45 kVA supersilent generatorset New !
2021, Дизел
Холандија, Veen
11 300 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW 45 Yanmar 45 kVA supersilent generatorset New !, 2021
Генераторска поставка Himoinsa HYW 17 Yanmar 17 kVA STAGE 5 Supersilent generatorset
Himoinsa HYW 17 Yanmar 17 kVA STAGE 5 Supersilent generatorset
2020, Дизел
Холандија, Veen
8 350 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW 17 Yanmar 17 kVA STAGE 5 Supersilent generatorset, 2020
Генераторска поставка Himoinsa HYW-20 T5 - 20 KVA
Himoinsa HYW-20 T5 - 20 KVA
2015, Дизел, 1 912 ч
Данска, Padborg
6 900 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-20 T5 - 20 KVA, 2015
Генераторска поставка 2009 Himoinsa HYW-45
2009 Himoinsa HYW-45
2009
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка 2009 Himoinsa HYW-45, 2009
Генераторска поставка Himoinsa Yanmar 20 kVA Supersilent generatorset
Himoinsa Yanmar 20 kVA Supersilent generatorset
2020, Дизел
Холандија, Veen
9 200 EUR
Генераторска поставка Himoinsa Yanmar 20 kVA Supersilent generatorset, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 35 - 35 kVA Generator - DPX-19403
Atlas Copco QIS 35 - 35 kVA Generator - DPX-19403
2020
Холандија, Klundert
9 900 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 35 - 35 kVA Generator - DPX-19403, 2020
Генераторска поставка Yanmar HYW 17 Stamford 19 kVA Stage 5 generatorset
Yanmar HYW 17 Stamford 19 kVA Stage 5 generatorset
2020, Дизел
Холандија, Veen
6 950 EUR
Генераторска поставка Yanmar HYW 17 Stamford 19 kVA Stage 5 generatorset, 2020
Генераторска поставка Caterpillar 3512B - 1.600 kVA Generator - DPX-12311
Caterpillar 3512B - 1.600 kVA Generator - DPX-12311
2007, 323 ч
Холандија, Klundert
121 500 EUR
Генераторска поставка Caterpillar 3512B - 1.600 kVA Generator - DPX-12311, 2007
Генераторска поставка Baudouin 4M06G35 - 33 kVA Generator - DPX-19553
Baudouin 4M06G35 - 33 kVA Generator - DPX-19553
2020
Холандија, Klundert
5 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 4M06G35 - 33 kVA Generator - DPX-19553, 2020
Генераторска поставка Caterpillar C18 - 660 kVA Generator - DPX-18029
Caterpillar C18 - 660 kVA Generator - DPX-18029
2021
Холандија, Klundert
72 000 EUR
Генераторска поставка Caterpillar C18 - 660 kVA Generator - DPX-18029, 2021
Генераторска поставка Scania DC13 - 440 kVA Generator - DPX-17951
Scania DC13 - 440 kVA Generator - DPX-17951
2020
Холандија, Klundert
35 000 EUR
Генераторска поставка Scania DC13 - 440 kVA Generator - DPX-17951, 2020

Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162

Бренд HIMOINSA
Идентификација DPX-12162
Година на производство 2007
Машински часови 12 757 ч
Бруто тежина 905 kg
Транспортна должина 2 020 mm
Транспортна ширина 1 000 mm
Транспортна висина 1 250 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Niederlande, Oudenbosch
Мотор/погонска група
  • мотор: Yanmar 4TNV98-GGEH
  • батерија: yes
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • сертификати: EPA, CE
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.