Слични понуди

Генераторска поставка Himoinsa HYW-60
Himoinsa HYW-60
2016, Дизел, 993 ч
Шпанија, Tarragona
8 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60
Himoinsa HYW-60
2016, Дизел, 2 248 ч
Шпанија, Tarragona
7 950 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 T5
Himoinsa HYW-35 T5
2019, Дизел, 43 ч
Шпанија, Tarragona
7 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 T5, 2019
Генераторска поставка HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA
HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA
2008, 3 784 ч
Шпанија
Генераторска поставка HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA, 2008
Генераторска поставка HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA
HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA
2007, 2 406 ч
Шпанија
Генераторска поставка HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA, 2007
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162
Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162
2007, 12 757 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162, 2007
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12161
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12161
2007
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12161, 2007
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
2005, 16 042 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35
Himoinsa HRYW-35
2016, Дизел, 2 266 ч
Шпанија, Tarragona
6 250 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35
Himoinsa HRYW-35
2016, Дизел, 4 556 ч
Шпанија, Tarragona
5 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35
Himoinsa HRYW-35
2016, Дизел, 5 494 ч
Шпанија, Tarragona
5 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HRFW-60
Himoinsa HRFW-60
2016, Дизел, 1 397 ч
Шпанија, Tarragona
10 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRFW-60, 2016

Генераторска поставка Himoinsa HYW-35

Бренд HIMOINSA
Идентификација MA N 160
Година на производство 2016
Машински часови 1 360 ч
Боја црвена
Локација Шпанија, Amposta
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 46 hp (34 KW)
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": генераторска поставка Himoinsa HYW-35

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": генераторска поставка Himoinsa HYW-35

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.